Аудит рекламної кампанії

Що робити, якщо немає продажів: велика кількість грошей і часу на маркетинг не приносить результату? Аудит рекламної кампанії допоможе виявити слабкі сторони і помилки контекстної реклами, реклами в соціальних мережах, банерної та іншої реклами Вашого веб-ресурсу. Налаштування всіх елементів реклами в інтернет - це трудомісткий, ретельно продуманий процес. Найменша похибка призводить до втрати потенційних клієнтів і втрати прибутку. Щоб цього не допустити, скористайтеся детальною інструкцією по коригуванню Вашої реклами, замовивши послугу аудиту рекламної кампанії в Genesis Group.

Навіщо потрібен аудит рекламної кампанії

Є кілька основних причин, які спонукають керівника або підприємця провести аудит рекламної кампанії:
1. Час йде, а реклама в інтернеті не окупається, продажі відсутні або невисокі;
2. Відсутні конверсії, реєстрації, активність користувачів сайту, трафік сайту;
3. За допомогою незалежного аналізу проконтролювати роботу SEO-фахівця або агентства.

Завдання аудиту рекламної кампанії полягає в комплексному аналізі та оцінці ефективності реклами в інтернеті. Послуга аудиту реклами включає в себе:

• Аналіз структури і параметрів рекламних кампаній в акаунтах Google AdWords і Яндекс.Директ;
• Відповідність правила SEO сайту, landing page пошукових машин;
• Налаштування і маркетингові активності в Facebook, Instagram, Viber, Telegram та інших каналах (e-mail розсилки, SMS розсилки тощо);
• Юзабіліті-аудит. Можливо, причина зниження конверсії сайту або низьких продажів полягає в його незручність для користувачів;
• Веб-аналітика і перевірка відвідуваності. Тільки оперуючи точними даними можна досягти високого результату.

Слід зазначити, що інтернет-реклама має одну унікальну особливість - вона абсолютно прозора, оскільки кожен окремий її показник можна точно виміряти. В результаті проведення професійного аудиту рекламної кампанії Ви отримаєте рекомендації щодо усунення виявлених проблем. Дані відомості допоможуть оптимізувати маркетингові процеси, дадуть розуміння того, яка стратегія рекламної кампанії буде працювати, допоможуть скоротити витрати на рекламу і отримати нових клієнтів.

Замовити послугу

Де замовити аудит рекламної кампанії

Так як основні роботи з аналізу безпосередньо зачіпають пошукові системи Google і Яндекс, доручити аудит рекламної кампанії потрібно тільки сертифікованому фахівцю. Беручи до уваги величезну кількість тонкощів і підводних каменів в Інтернет-маркетингу, майбутній виконавець повинен володіти чималим досвідом в даній сфері. Це вбереже Вас від порожніх витрат і відсутності результату.

Компанія Genesis Group надає якісні IT-послуги з 2008 року. Накопичений досвід дозволяє нам стверджувати, що Ви неодмінно отримаєте максимально можливий результат від замовленого аудиту у команди Genesis Group.

Пропонуються наступні пакети аудиту рекламних кампаній:

• Аудит контекстної реклами - від 400 грн;
• Аудит SEO просування - від 600 грн;
• Аудит реклами в соціальних мережах - від 400 грн;
• Аудит банерної реклами - від 500 грн;
• Інші види аудиту - оплата за домовленістю.

Якщо Ви потребуєте додаткової консультації або бажаєте вже зараз скористатися послугами Genesis Group, телефонуйте: (044) 379-10-10, (067) 511-53-33 або пишіть: info@genesis.org.ua.

Замовити послугу


×