Контекстна реклама - вічний двигун продажів

Конвертація відвідувачів сайту або ваших ресурсів в соціальних мережах в потенційних клієнтів - головна мета контекстної реклами. Основна функція будь-якої реклами в створенні wow-ефекту: бути лаконічною, що запам'ятовується, що спонукає до дії.

Контекстна реклама з'являється на вимогу користувача, який позначив свою потребу в конкретному товарі чи послузі, написавши запит в рядку пошуку Google, Yandex, або інших пошукових машин. В результаті контекстна реклама в порівнянні з іншими видами рекламних повідомлень найбільш ефективна. Однак самостійне розміщення реклами веде до "зливу" бюджету і неефективного його використання. Професійне агентство Інтернет-реклами Genesis Group гарантує ефективне управління рекламним бюджетом і досягнення поставлених цілей і обсягу продажів.

Замовити послугу

Етапи створення контекстної реклами

Масштабний процес створення рекламної кампанії в інтернеті необхідно довірити досвідченим професіоналам, які знають всю «кухню» інтернет-маркетингу. Базова схема роботи IT-фахівців при отриманні замовлення:

• попередній аналіз Вашого сайту і конкурентів;
• визначення цільової аудиторії і складання плану робіт і переліку необхідних інструментів;
• створення рекламних повідомлень, які включають в себе текстові оголошення, банера, слайд-шоу, відео-оголошення;
• оптимізація, тестування і моніторинг реклами;
• надання докладної звітності замовнику.

Робота фахівців Genesis Group з управління контекстною рекламою полягає не тільки в плануванні і оптимізації реклами, а і в необхідності досягти конкретних цілей - рентабельній вартості конверсій, продажу товару або послуги через сайт або соціальну мережу, збільшення кількості користувачів сайту або соціальних груп. Також статистика показує, що потрібна якісна робота по відсіїванню мінус-слів. Нецільові запити «з'їдають» від 20 до 60% всього бюджету. Також постійно необхідно проводити відстеження майданчиків, де показується реклама, пристроїв, на яких вона показується, і цільової аудиторії (її взаємодія з рекламою і поведінку вже на сайті).

Обов'язковим елементом правильного налаштування контекстної реклами є відстеження конверсій, продажів і корисних дій користувача. Ефективне управління контекстною рекламою допоможе знизити витрати на рекламу в 2-3 рази одночасно збільшивши ефективність реклами.

Орієнтовні ціни на контекстну рекламу

Фахівці компанії постійно підвищують рівень своїх знань і впроваджують нові інструменти, технології та сервіс. Діапазон цін на створення і реалізацію контекстної реклами у Genesis Group має одні з кращих показників на ринку по співвідношенню ціна / якість / ефективність. Робота проводиться виключно з індивідуальним підходом до кожного замовника. Компанія пропонує декілька видів пакетів, розрахованих на різний бюджет (починаючи від 5000 грн в місяць). Усілякі «плюшки» у вигляді бонусів від Google також надаються (кожному клієнту пропонуються промокоди на суму від 900 грн до 1500 грн).

Результативна контекстна реклама - це професійне управління бюджетом, ставками, пошук цільової аудиторії, відбраковування малоефективних рекламних повідомлень, постійна кропітка робота по зниженню вартості конверсій і збільшення прибутку замовника. Щоб замовити контекстну рекламу у професійних фахівців, телефонуйте вже сьогодні - (044) 379-10-10 або (067) 511-53-33. Також Ви можете замовити зворотний дзвінок або написати на електронну пошту: info@genesis.org.ua.

Замовити послугу


×