Комплексне просування сайту

Професійне комплексне просування сайту допоможе Вам залишити своїх конкурентів позаду, підвищити продажі товарів і послуг. Щоб Ваш ресурс був успішним, динамічно розвивався, приносив прибуток, необхідний чіткий план дій. Помилки, допущені при самостійному або низькокваліфікованому втручанні, можуть стати фатальними для бізнесу. Рецепт успіху простий - скористайтеся послугою комплексного просування сайту від досвідчених фахівців Genesis Group.

Що включає комплексне просування

Рішення будь-якої проблеми лише в одному напрямку, звичайно, теж принесе результат. Але чи буде він максимальним і довгостроковим? Комплексне просування сайту - це сукупність дієвих методів розкрутки, кожен з яких однаково важливий для виведення в пошуковий ТОП і збільшення бізнес-показників. Виявивши слабкості в роботі ваших веб-ресурсів, формується план по усуненню недоліків і розвитку веб-майданчиків. Поступова реалізація цього плану приведе до істотного зростання продажів товарів і послуг.

Звернувшись за комплексним просуванням сайту в компанію Genesis Group, доведеться пройти наступний алгоритм дій:

• Підписання договору. Робота з комплексного просування сайтів починається лише тоді, коли узгоджені всі деталі, затверджений бюджет і терміни виконання робіт.
• Аналіз. На даному етапі проводиться аналіз сайту, його видимості, позицій в пошукових системах, груп в соціальних мережах та інших ресурсах (каналу Youtube, сторінок в Facebook, LinkedIn, сайтів-сателітів та іншого).
• Формування команди. Відповідно до поставлених завдань збирається проектна група, яка складається з різних фахівців. Ставляться цілі, завдання, термін їх реалізації, уточнюються всі нюанси реалізації комплексного просування.
• Реалізація. Терміни обчислюються від кількох днів (наприклад, запуск контекстної реклами в Google Ads (Google AdWords) або Яндекс Директ) або протягом декількох місяців (наприклад, висновок по висококонкурентним ключовим фразам в ТОП-10 або ТОП-5 пошукової системи Google).
• Результат і коригування. Обов'язкове надання докладних звітів про виконану роботу, тестування і коректування необхідних робіт.

Власні Інтернет-ресурси - це можливість комунікації з Вашими потенційними клієнтами, інструмент продажів і отримання прибутку. Але з урахуванням того, що більше 40% Інтернет-користувачів не дивляться нижче перших 3-5 позицій в пошуковій видачі ( «правило першого екрану»), необхідно зайняти одне з лідируючих місць у видимій області екрана користувачів.

Замовити послугу

Комплексне просування сайту від Genesis Group

Компанія Genesis Group працює за принципом: задоволені клієнти - найкраща реклама. Із загальної кількості 82% наших клієнтів - люди, яким нас рекомендували. Ми не підтримуємо конвеєр проектів, не роздмухуємо штат співробітників, постійно оптимізуємо наші витрати в прагненні стати надійним і довгостроковим партнером для Вас і Вашого бізнесу.

Основні переваги комплексного просування від Genesis Group:

• Багаторічний досвід роботи (з 2008 року);
• Постійне підвищення кваліфікації співробітників з обов'язковою сертифікацією в Google, Яндекс, Facebook і у інших партнерів;
• Широкий спектр послуг і напрямів діяльності;
• Індивідуальний підхід до кожного замовника;
• Швидке і якісне виконання завдань з контролем за системою Канбан (використовується прозора система постановки та контролю виконання завдань);
• Прозора цінова політика.
• Доступні ціни на комплексне просування сайту та інших веб-ресурсів.

Щоб замовити комплексне просування сайту, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом. Ми з задоволенням відповімо на всі питання, що цікавлять. Телефонуйте: (044) 379-10-10, (067) 511-53-33 або пишіть info@genesis.org.ua.

Замовити послугу


×

Відправляючи свої дані ви погоджуєтеся на обробку
відповідно до політики конфіденційності