Просування в соціальних мережах

Професійне просування в соціальних мережах на сьогодні - одна з найбільш затребуваних послуг. В даний час недостатньо просто мати свою сторіночку, наповнивши її контентом, додавши пару-трійку друзів. Обов'язково потрібно скористатися послугами професіоналів, які займаються просуванням в соціальних мережах. За статистикою, понад 3 мільярдів чоловік у 2018 році були постійною аудиторією соцмереж, а це на 13% вище, ніж показник 2017 року. Поява комерційних акаунтів в соціальних мережах - це закономірна подія, що виникла внаслідок великої активності аудиторії. Для того, щоб повною мірою скористатися для бізнесу всіма можливостями соціальних мереж, необхідно виконувати професійне просування в соціальних мережах на регулярній основі.

Професійне просування в соціальних мережах

Якщо Ви прийняли рішення популяризувати свій бренд, продавати товари або послуги в соціальних мережах, фахівці Genesis Group допоможуть реалізувати будь-які плани продажів.

Існує кілька методів просування в соціальних мережах: SMM, SMO, SERM, пряма і непряма реклама в соціальних мережах. SMO - це різні маркетингові заходи, що проводяться на всіх веб-ресурсах, щоб у користувача виникло бажання розповісти про Вас в своїх соціальних медіа і залишитися довше на ваших веб-майданчиках. А ось SMM - це комплекс маркетингових заходів щодо просування ваших соціальних ресурсів в соцмережах (публікація контенту, проведення конкурсів, реклама постів, збільшення кількості передплатників, лайків та інших показників розвитку групи або сторінки в соцмережі). В кожному окремому випадку необхідний індивідуальний підхід.

Замовити послугу

Переваги просування в соціальних мережах від Genesis Group

Послуга «Просування в соціальних мережах» від компанії Genesis Group дасть Вам:

• Динамічне зростання клієнтів / передплатників / учасників;
• Впізнаваність і авторитетність;
• Довіра і лояльність користувачів;
• Істотне підвищення продажів.

Genesis Group успішно працює на ринку IT-технологій з 2008 року. Будучи сертифікованим партнером Facebook, ВКонтакте, Google, Яндекс та інших партнерів, наша компанія має всі необхідні інструменти для швидкого і ефективного просування в соціальних мережах Вашого бізнесу. Величезний досвід залучення цільової аудиторії дає гарантію, що з нашою участю багато відвідувачів Ваших соціальних ресурсів стануть потенційними клієнтами.

Ми пропонуємо кожному своєму клієнтові максимально вигідні та гнучкі умови співпраці. Фахівці Genesis Group врахують всі Ваші побажання, розроблять покроковий індивідуальний план і максимально ефективно реалізують його. Щоб замовити послуги просування в соціальних мережах від Genesis Group, телефонуйте нам сьогодні: (044) 379-10-10, (067) 511-53-33 або пишіть на info@genesis.org.ua. Також можна скористатися чатом або формою зворотного зв'язку. Чекаємо на Ваше замовлення!

Замовити послугу


×

Відправляючи свої дані ви погоджуєтеся на обробку
відповідно до політики конфіденційності