Розробка сайту в Києві

Розробка сайту в Києві

Успішне ведення бізнесу має на увазі застосування великої кількості інструментів. Крім випуску продукції або надання послуги, необхідно донести інформацію про себе великій кількості людей, надати всі свої переваги, повідомити про акції і знижки, а також регулярно повідомляти про новинки. Все це досягається використанням всього одного інструмента - власного адреси в інтернет просторі. Даний процес досить складний, тому розробка сайтів в Києві здійснюється тільки досвідченими фахівцями.

Замовити послугу

Що дає розробка сайтів в Києві

Сайт, розроблений індивідуально під певну компанію, виконує відразу кілька призначень. Він дозволяє донести інформації про діяльність компанії широкому загалу людей. При цьому немає необхідності розміщувати рекламу в газетах або на телебачення. У тому випадку, якщо замовляється розробка сайт, Київ і гості столиці можуть включити у вартість розміщення на довідкових і тематичних майданчиках.

Незалежно від того, де саме знаходиться компанія, якій необхідна розробка сайту, ціна буде залежати від його складності, тобто Київ і клієнти інших міст можуть замовити як ексклюзивний варіант з просуванням, так і візитку за доступною вартістю.

Послуга вигідна як тим, хто вже давно веде діяльність, так і недавно створеним компаніям. Це залучення нових клієнтів, збільшення охоплення аудиторії, підвищення довіри до компанії. Але все це за умови, що робота виконується грамотно, а не шаблонно. Тому тільки досвідченими фахівцями виконується розробка веб-сайтів, Київ і жителі найближчих регіонів можуть переконатися в цьому, звернувшись в компанію Genesis Group.

Етапи роботи

Перш ніж скористатися такою послугою, як розробка сайт, Київ і жителі інших регіонів повинні визначитися з його формою, від чого і буде залежати кінцева ціна. Це може бути візитка, корпоративний сайт, інтернет магазин і так далі. В цілому можна виділити певний алгоритм, за яким виконується розробка веб-сайтів, Київ в цьому випадку не виняток. Алгоритм включає наступні кроки:

 • Аналіз діяльності компанії, вивчення цільової аудиторії, ніші, конкурентів.
 • Обговорення з замовником форми, його напрямки та наявність модулів.
 • Створення технічного завдання, розподіл завдань.
 • Створення макета, надання його клієнтові, узгодження, внесення змін при необхідності.
 • Програмування та верстка. Для зручності може видаватися доступ в особистий кабінет замовнику для здійснення контролю.
 • Розміщення текстових і графічних блоків.
 • Тестування та аналітика.
 • Прояв, розміщення на тематичних майданчиках, в довідниках.

В ході того, як виконується розробка сайтів, ціна може змінюватися за рахунок додавання нових модулів, блоків і розширень, так, Київ і гості столиці можуть відразу замовити адаптацію сайту під мобільну версію.

Замовити послугу

Розробка веб-сайтів: Київ і регіони

Компанія Genesis Group спеціалізується на створенні і просуванні сайтів з 2008 року. За цей час був накопичений величезний досвід, що дозволяє сьогодні створювати дійсно ефективні сайти. Розробка сайтів в Києві не виконується однією людиною. Це цілий штат, що включає програмістів, дизайнерів, аналітиків, копірайтерів та інших фахівців. В результаті цього ви отримуєте:

 • Індивідуальний дизайн з урахуванням особливостей діяльності вашої компанії.
 • Зручний функціонал сайту.
 • Унікальний контент.
 • Можливість додавання завдань і модулів.
 • Надійний захист.

Якщо виникла необхідність в такій послузі, як розробка сайту, Київ і гості столиці по телефону можуть з'ясувати, скільки часу займе процес, яка ціна послуги і яких результатів можна очікувати.


×

Відправляючи свої дані ви погоджуєтеся на обробку
відповідно до політики конфіденційності