Розробка Інтернет-магазину

Онлайн магазини дуже щільно увійшли в наше життя, щодня в світі більше 1 мільйона людей здійснюють покупки через інтернет. Професійна розробка Інтернет-магазину є трудомістким процесом. Важливо, щоб інтернет-магазин був не тільки красивим, але і функціональним, виконував не тільки завдання привабливого оформлення замовлень онлайн, але і мав можливість генерування вторинних продажів через комунікацію з користувачем.

Розробка успішного Інтернет-магазину

Щорічно замовлення онлайн збільшуються в світі від 30% до 50%. Але це стосується лише тих онлайн-майданчиків, які вкладають кошти в рекламу і постійно розвиваються. Щоб вивести свій бренд на глобальний ринок і приєднатися до лідерів, необхідно створити максимально зручні умови для онлайн шопінгу. У відвідувача повинно виникнути два бажання: купити і повернутися до вас знову!

Професійна розробка Інтернет-магазину є комплексом технологічних процесів і злагодженої взаємодії всіх відділів, залучених до генерації даного проекту. Кілька підказок, які дозволять отримати по-справжньому якісний, багатофункціональний і продаючий сайт:

• Звертайтеся до досвідчених IT-компаній, які пропонують персональний підхід до будь-якого замовлення. Організація конвеєра з готових шаблонів спрощує створення, але заощадивши трохи часу і вельми незначні кошти, Ви втратите індивідуальність. У наш час важливо запам'ятатися клієнту - сервісами, дизайном, підходом до роботи. Ось чому слід вкласти кошти в індивідуальну розробку Інтернет-магазину, виключивши шаблонні варіанти. Запропонувавши щось своє - не таке як у інших, можна тривалий час вигідно виділятися на фоні конкурентів, отримуючи максимум прибутку від ефективної торгівлі.
• Важливий аспект продуктивної роботи - відсутність помилок і стабільна робота веб-ресурсу. Створення «на швидку руку» або недостатнє тестування призведе до постійних збоїв і, як наслідок, роздратованим покупцям і втраченого прибутку.
• Приділіть особливу увагу опрацюванню дизайну і юзабіліті - від простоти навігації до зведення до мінімуму кількості кліків для здійснення покупки.
• Якість текстового і медіа наповнення також грає пріоритетну роль. Вся інформація повинна бути достовірною, актуальною, зрозумілою і спонукати до покупки.
• Приділіть увагу відгукам на вашому сайті і рекомендаціям людей про IT-компанію.
• Обов'язково виконуйте інтеграцію сайту з бухгалтерськими програмами, CRM, статистиками відстеження продажів, сall tracking та іншими сервісами і програмами, спрямованими на підвищення продажів.

Замовити послугу

Кому довірити створення інтернет магазину

Компанія Genesis Group - флагман українського ринку веб-послуг. Орієнтовна вартість послуг з розробки інтернет магазину:

• Розробка каталогу (без кошика) - від 8000 грн;
• Розробка стандартного Інтернет магазину - від 15500 грн;
• Розробка великого Інтернет магазину - від 25000 грн.

Щоб замовити розробку Інтернет-магазину, отримати детальну консультацію, а також розрахувати вартість створення Інтернет-магазину, використовуйте наступні контакти.

Телефонуйте нам: (044) 379-10-10 або (067) 511-53-33. Пишіть на info@genesis.org.ua. Використовуйте форму зворотного зв'язку або наш чат. Чекаємо Ваше замовлення!

Замовити послугу


×

Відправляючи свої дані ви погоджуєтеся на обробку
відповідно до політики конфіденційності