Розробка Landing page - швидкий старт продажів в інтернеті

Хочете, щоб потенційного покупця від замовлення Вашої палаючої пропозиції відділяв лише один клік? Розробка Landing page - це створення високоефективного інструменту швидкісних продажів. Це свого роду невеликий сайт або посадкова сторінка, яка містить переконливий заклик до дії, а саме купити Ваш товар або скористатися будь-якої послугою. Вона дає швидкий поштовх прискоренню продажів. Такий вид сайту зазвичай вміщає одну або кілька зручних для перегляду сторінок, створених з метою барвистого і точного донесення певної інформації. Він збирає і фіксує контакти користувачів, зацікавлених в продукті.

Переваги Лендінгу:

• розробку Лендінгу здійснюють протягом одного тижня, що дозволяє якомога швидше запустити проект;
• Landing page відрізняється зручністю і унікальним дизайном з сучасними фішками, завдяки чому підвищується інтерес до рекламованого бренду;
• сторінка збільшує конверсії в кілька разів, в порівнянні з широкоформатним сайтом;
• ефективна контекстна реклама дозволяє економно і раціонально розподіляти бюджет.

Замовити послугу

Де потрібен Лендінг

Розробка Landing page проводиться під конкретну торгову пропозицію. Використовується в різних галузях бізнесу - від виробництва до сфери послуг, а також неймовірно ефективна для будь-якого startup-проекту. Залучити нових клієнтів, популяризувати бренд або послугу - інноваційну технологію Лендінгу використовують багато підприємців.
Сторінка захвату підштовхує потенційного клієнта до вирішення купити, скористатися, спробувати пропоновані послуги або товари, вказує на реальні проблеми і можливості їх вирішення. Вона рясніє позитивними відгуками, які розсіюють всі сумніви і ведуть до покупки саме тут і зараз. Лендінг сторінка містить вікно чату в режимі онлайн і кнопку дзвінка, які відразу потрапляють на очі. Це прискорює процес покупок. Заголовки, вбудовані таймери просто «кричать» про те, що акція на товар закінчується, залишився тільки день або кілька годин на те, щоб прийняти вірне рішення.

Посадкову сторінку використовують компанії, які тільки почали розвиватися і мають невеликий спектр послуг, товарів. Вона підходить для разових акцій і швидких розпродажів. В якості повноцінного сайту великі фірми її не використовують, а тільки як доповнення для просування певної лінії товару. Нерідко Лендінг вміщує посилання для переходу на основний сайт бренду.

Чому варто замовити розробку Landing page у нас

Веб-студія Genesis Group більше десятка років надає професійні IT-послуги. За весь час роботи успішно реалізовано вісім сотень проектів різної складності. Ми не діємо за шаблоном! До кожного клієнта у нас індивідуальний підхід. Фахівці нашої компанії вникають і максимально занурюються в проект, знаходячи найкращі і оптимальні рішення для певних завдань.
Скористайтеся нашим сервісом. Телефонуйте (044) 379-10-10, (067) 511-53-33 або пишіть на info@genesis.org.ua.

Замовити послугу


×

Відправляючи свої дані ви погоджуєтеся на обробку
відповідно до політики конфіденційності