Розробка сайтів (сайту)

Інтернет дозволяє нам знаходити потрібну інформацію, підтримувати зв'язок, здійснювати покупки, замовляти послуги в будь-який час доби. Щоб мати можливість розвивати свій бізнес в мережі інтернет необхідний потужний сайт, landing page (лендінг пейдж) і ресурси в соціальних мережах. Розробка сайту вимагає комплексного, індивідуального підходу. Ви повинні чітко розуміти, що обійти конкурентів, отримувати стабільний приріст трафіку і прибутку можна тільки шляхом об'єднання величезної кількості чинників, що впливають на затребуваність створюваного проекту. Тому довіряйте розробку сайту тільки професіоналам.

Нюанси розробки сайту

Правильно розроблений веб-сайт - це Ваш надійний помічник у взаємодії зі споживачами, гарантія успіху Вашого бізнесу. Зверніть увагу, що в процесі сайтобудування задіяна ціла команда професіоналів: менеджери, аналітики, програмісти, дизайнери, копірайтери, фахівці з просування. Неможливо замінити всі кадри однією людиною. До того ж, виконати завдання на 100% може лише та команда виконавців, яка має достатній досвід в реалізації проектів і має низку характеристик:

• багаторічний досвід - запорука чіткого розуміння та виконання вимог ключових моментів для ефективної і безперебійної роботи;
• висока кваліфікація - злагоджені дії майстрів своєї справи дозволять реалізувати унікальний проект максимально швидко і безпечно;
• націленість на результат - щира зацікавленість в бездоганності кінцевого продукту і позиціонуванні Вас як майбутнього постійного клієнта;
• надання певних фінансових гарантій - найчастіше, розробка сайту коштує недешево, тому важливим аспектом є прозоре ціноутворення і можливість особистого контролю витрат;
• персональний підхід до кожного нового проекту - не шукайте фіксовану ціну, вона повинна бути сформована відповідно до Ваших вимог.

Веб-сайт - зручна функціональна платформа для продажу, де ключове слово саме «зручна». Без урахування бажань Вашої цільової аудиторії, а також створення для них максимально комфортних умов, розробка сайту не має сенсу. Згідно зі статистикою, перед тим як зробити остаточний вибір, потенційний клієнт відкриває 5-10 сайтів, на перегляд половини з яких йде не більше 10 секунд. З решти 2-3 він вибирає найбільш доброзичливий і привабливий (а тут грають значення дизайн, юзабіліті - зручність користування, швидкість завантаження та інше), де інформація представлена ​​доступно і зрозуміло. Зауважте, далеко не завжди низька ціна впливає на вибір споживача при покупці онлайн - більше 30% покупців онлайн оцінюють сайт в загальному, а потім у разі появи довіри до сайту і компанії, здійснюють купівлю або виходять на контакт.

Замовити послугу

Де замовити розробку сайту

Будь-який IT-проект, індивідуальний або корпоративний, створений досвідченою командою, володіє такими перевагами:

• Потужна система управління сайтом - платформа, на якій будується сайт;
• Висока швидкість завантаження;
• Доступна і зрозуміла навігація;
• Функціональність - наявність пошуку, фільтрів і інших можливостей істотно підвищує рівень довіри до сайту;
• Привабливий і естетичний інтерфейс, професійний дизайн сайту;
• Унікальний контент з пошуковою оптимізацією;
• Захист шифруванням;
• Можливість масштабування під будь-які завдання.

Замовити розробку сайту можна прямо сьогодні в компанії Genesis Group. Маючи досвід роботи з 2008 року, ми вийшли на міжнародний ринок, реалізували сотні проектів, щомісяця підтримуємо більше двох сотень сайтів і забезпечуємо рекламу в Інтернет для більш, ніж 150 клієнтів з 7 країн світу.

Щоб замовити розробку сайтів (сайту) звертайтеся до нас за телефонами (044) 379-10-10 або (067) 511-53-33, а також чекаємо ваші звернення на поштову адресу info@genesis.org.ua, форму зворотного зв'язку або наш чат. Чекаємо Ваше замовлення вже сьогодні!

Замовити послугу


×

Відправляючи свої дані ви погоджуєтеся на обробку
відповідно до політики конфіденційності