SEO просування і оптимізація сайтів

SEO просування і оптимізація сайтів

Кожен власник сайту, будь то візитка, корпоративний або інтернет-магазин, ставить перед собою мету: за рахунок ресурсу збільшити охоплення потенційних клієнтів. Але для того потрібно, щоб про ваш сайт дізналося якомога більше людей. Досягається це за рахунок такої послуги, як SEO просування і оптимізація сайтів.

Замовити послугу

Пошукове просування сайту SEO інструментами

SEO пошукове просування визначає те, на яких позиціях буде знаходитися сайт. З огляду на те, що тільки мінімальний відсоток людей продовжує вивчення ресурсів на 2-3 сторінках пошукових систем, важливо вийти саме в першу десятку. Забезпечити це може тільки грамотна SEO розкрутка, просування та оптимізація ресурсу.
SEO пошукове просування - це заходи щодо зовнішньої і внутрішньої оптимізації з метою підйому по позиціях пошукових систем по конкретних запитів. Це збільшує приплив потенційних відвідувачів і ймовірність зростання продажів.

SEO розкрутка, просування не виконуються тільки для однієї статті або розділу. Весь сайт повинен відповідати вимогам пошукових систем. При цьому слід врахувати запити потенційних користувачів, а також результати аналізу сайтів конкурентів. Крім цього, є й інші не менш важливі нюанси.

Щоб виконати пошукове просування сайту SEO механізмами, важливо забезпечити комплексний підхід. Він включає два головних напрямки:

  1. Внутрішня оптимізація. Полягає в складанні семантичного ядра, оптимізації контенту з урахуванням пошукових запитів, роботі з метатегами, перелінковці всередині сайту, технічної оптимізації і роботі над юзабіліті сайту.
  2. Зовнішня оптимізація полягає в формуванні зовнішніх посилань на сайт, оцінки ефективності посилань, видаленні неефективних і введення нових, роботі зі сторонніми ресурсами, новинними порталами, довідниками і блогами. Тут же використовується крауд ​​маркетинг.

Це короткий план роботи, яку включає SEO просування сайту, Україна і клієнти з інших країн можуть скористатися іншими послугами, які підбираються індивідуально в кожному конкретному випадку.

Для того щоб SEO розкрутка, просування та оптимізація дали позитивний результат, важливо врахувати такі фактори, як вік ресурсу, кількість конкурентів по даному напрямку, трафік і стан СЕО на момент звернення до фахівців, особливості діяльності, наприклад, популярність товару або затребуваність послуги. Також SEO пошукове просування залежить від таких показників, як якість і кількість контенту і наявність фільтрів на сайті.

Замовити послугу

SEO просування сайту: замовити послугу

Компанія Genesis Group спеціалізується на розробці і оптимізації сайту. Свою діяльність ми почали в 2008 році. За цей час було створено кілька сотень успішних проектів. Але і сьогодні нами продовжує здійснюватися SEO просування і оптимізація сайтів, створених раніше. Ми не кидаємо клієнтів і допомагає дійти до кінцевої мети, збільшивши охоплення і дохід.

До роботи залучаються досвідчені фахівці, дизайнери, аналітики, програмісти та інші. Ми знаємо всі нюанси оптимізації та вимоги пошукових системи, що дозволяє домагатися високих результатів при виконанні таких заходів, як SEO просування сайту, Україна і жителі інших країн можуть переконатися в цьому, скориставшись нашими послугами.

Якщо вас цікавить пошукове просування сайту SEO, у вас є завдання і цілі, які потрібно втілити в реальність, ми готові допомогти вам. Наші фахівеці готові взятися за проект будь-якої складності. Залишити заявку ви можете в листі на нашу електронну пошту info@genesis.org.ua. Або зателефонуйте за телефонами (044) 379-10-10, (067) 511-53-33. Вартість і терміни залежать від обсягу робіт, які включає SEO просування сайту, замовити оптимізацію можна як для нового сайту, так і для давно існуючого ресурсу.


×

Відправляючи свої дані ви погоджуєтеся на обробку
відповідно до політики конфіденційності