SEO просування сайтів на Wix

SEO просування сайтів на Wix

Успіх просування будь-якого сайту залежить від великої кількості факторів. Важливе значення має платформа, на якій створено ресурс. Кожна з них має свої особливості і переваги. Спочатку платформа Wix позиціонувалася як інструмент для новачків. На Wix SEO просування має свої особливості і деякі нюанси, які слід врахувати.

Замовити послугу

SEO просування на Wix

На Wix SEO просування ускладнюється наступними факторами:

  • Неможливість правити robots.txt і sitemap.xml.
  • Складнощі з створенням нових сторінок.
  • Обмежений функціонал при просуванні в пошукових системах.

Але при грамотному підході можна домогтися дуже хороших результатів. Для настройки SEO необхідно пройти кілька етапів. В першу чергу створюється чек-лист. Це не тільки дозволяє оцінити масштаби роботи, а й істотно скорочує час виконання. Спільно з клієнтом складається план, визначаються цілі, формуються завдання. У більшості випадків план включає наступні етапи:

  1. Підключення особистого домену. Для успішного зростання сайту ми рекомендуємо використовувати платні тарифи з відсутністю реклами та інших перешкод. Тут же ми підключаємо ваше доменне ім'я або допомагаємо підібрати нове.
  2. Прописування метатегів на сторінках. Для SEO це обов'язковий етап. Метатеги приписуються для всіх сторінок. На перший погляд процес простий, але, як і на будь-який інший платформі, на Wix SEO просування вимагає конкретних знань, які допоможуть підняти сайт як в пошукових системах, так і в очах користувачів.
  3. Оптимізація контенту. На Wix SEO просування буде успішним, якщо пропрацювати всі заголовки, підзаголовки і картинки. Але проблема в тому, що на цій платформі немає тегів Н1-Н6. Тут можна використовувати тільки заголовок і підзаголовок другого рівня.
  4. Підключення SEO-Wizard. Просування істотно полегшується, якщо використовувати вбудовані інструменти. Саме SEO-Wizard допомагає перевіряти сайт за частиною SEO.

Одним із завдань, які ставить перед собою SEO просування Wix, є вихід на перші позиції пошукових систем. Потрібно розуміти, що хочуть бачити на сайті пошуковики і як обійти конкурентів. Даний етап складний і вимагає вивчення всіх нюансів, в тому числі і конкурентів. Ми рекомендуємо проведення робіт по нарощуванню кількості посилань за рахунок збільшення трафіку через соцмережі, блоги, новинні ресурси.

SEO просування Wix дозволяє домогтися високих результатів, але все ж варто врахувати і її особливості. Вона більше підходить тим, хто планує просувати ресурс з малою кількістю ключових запитів певної вузької тематики.

Замовити послугу

Де замовити просування

Компанія Genesis Group спеціалізується на розробці і просуванні сайтів будь-якого формату, від візиток до інтернет-магазинів. За роки існування ми встигли створити кілька сотень сайтів і продовжує просувати більше двохсот ресурсів. Ми постійно контролюємо результат нашої роботи і не кидаємо наших клієнтів.

Великий досвід роботи дозволяє нам з успіхом застосовувати знання. Індивідуальний підхід гарантує високий результат. Величезним плюсом буде і те, що компанія є сертифікованим партнером Google, Яндекс, Facebook, ВКонтакте.

Ми готові взятися за будь-який сайт. Нам під силу будь-які завдання. Вам же залишається тільки визначитися з метою. Для того щоб замовити SEO просування Wix, достатньо зв'язатися з нами за телефонами (044) 379-10-10, (067) 511-53-33 або відправити заявку на нашу електронну пошту info@genesis.org.ua.


×

Відправляючи свої дані ви погоджуєтеся на обробку
відповідно до політики конфіденційності