Створення та розробка сайтів

Створення та розробка сайтів

Будь-який бізнес повинен йти в ногу з часом. Сучасні технології привели до того, що паперові видання практично повністю відійшли на задній план. Навіть реклама вже більш єфективна у вигляді рядка, що біжить, а не рядків у газеті. У зв'язку з цим зростає попит на таку послугу, як створення і розробка сайтів. Саме цей напрямок допоможе сучасному бізнесу зробити крок на наступну ступінь, привівши нових клієнтів і покупців.

Розробка і створення сайту: цілі та завдання

Можна впевнено сказати, що створення і розробка сайтів повинна зацікавити не тільки вже давно існуючий бізнес, а й тих, хто тільки починає свою діяльність. Першим це допоможе розшити рамки і залучити нових клієнтів, а другі зможуть заявити про себе широкій аудиторії.

Сьогодні кожна компанія намагається створити хоча б одну сторінку. Природно, що ціна такого варіанту буде значно відрізнятися від повноцінного великого бізнес-рішення з величезною кількістю сторінок, розширеним функціоналом і постійним оновленням інформації. Це і пояснює індивідуальний підхід в кожному конкретному випадку.

Наявність власного адреси дає наступні переваги:

  • Можливість залучення нових покупців за рахунок виведення сайту в ТОП пошукових систем.
  • Нагадування про себе шляхом використання акцій і розсилок, що збільшує ймовірність повторного звернення.
  • Позиціонування себе як компанію, яка піклується про свого покупця. Адже тепер не потрібно витрачати особистий час на пошук і дорогу до магазину. Вся необхідна інформація буде в он-лайн режимі. До того ж покупки і оформлення заявок на послуги теж оформляються через сайт.

Якісно виготовлений сайт - це вкладення в майбутнє. Якщо реклама має короткочасний ефект, то наявність власного адреси в інтернет просторі продовжує привертати клієнтів і через місяць, і через рік. Вам же залишається тільки оновлювати інформацію про ваш товар або послугу.

Хто займається розробкою

Величезна кількість компаній пропонує таку послугу, як створення і розробка сайтів. Але підходити до вибору слід грамотно. Власний сайт, будь то інтернет-магазин, візитка або корпоративний, вимагає чималих вкладень. Його не можна створити і запустити у вільне плавання. Він потребує аналізу, тестування і подальшої доробки на підставі отриманих результатів.

Компанія Genesis Group спеціалізується на створенні і просуванні сайтів з 2008 року. За цей час ми допомогли сотням клієнтів вивести бізнес на новий рівень і донести інформацію про них величезної кількості людей. Штат включає висококласних фахівців, де кожен зайнятий виконанням свого завдання. Неможливо зробити сайт одній людині, це злагоджена робота програміста, аналітика, дизайнера, копірайтера та інших фахівців.

Роботка і створення сайту фахівцями компанії Genesis Group має масу переваг:

  • Чіткий розподіл завдань. Тому кожен етап розробки буде виконаний максимально якісно.
  • Величезний досвід роботи в даному напрямку, орієнтованість на сучасні потреби.
  • Індивідуальний підхід до кожного замовлення, у нас немає шаблонів, кожен сайт буде унікальний.
  • Гарантія на виконану роботу. Після закінчення проекту проводиться аналіз, тестування, просування в ТОП пошукових систем.

Розробка і створення сайту від Genesis Group - це унікальна можливість одночасно зарекомендувати себе як компанію, піклується про зручність для клієнта, і залучити нових потенційних покупців і користувачів послуги.


×

Відправляючи свої дані ви погоджуєтеся на обробку
відповідно до політики конфіденційності