Ведення сайту

Сьогодні важко собі уявити людину, яка не має особистого блога, сайта чи просто сторінки в соціальних мережах. Компаніям же сайт вкрай необхідний: в першу чергу, як бізнес-інструмент продажів товарів і послуг. Але для підтримки життя і популярності веб-ресурсу витрачається чимало часу. Ведення сайту, його супровід, глобально можна розділити на дві частини - технічну і інформаційну.

Перша включає стабільну роботу інтернет-майданчика: коректну верстку, правильну роботу програмних компонентів і мобільної версії, гарний дизайн, кроссбраузерность, управління всіма технічними фахівцями. Інформаційна ж частина - це пряма робота з контентом. Грамотне, цільове, цікаве наповнення, актуальні ціни завжди приваблюють відвідувачів. Контроль над цими частинами, виконання правил пошукової оптимізації (SEO), постійне оновлення і підтримання працездатності сайту - запорука стабільної і ефективної роботи компанії.

Професійна техпідтримка, ведення сайту

Як показує практика, в 60-70% випадків відвідувач залишає сайт, якщо він вантажиться довше 4-5 секунд - потенційний клієнт просто піде на сайт конкурентів. Щоб виграти гонку суперництва, Ваш сайт повинен бути в постійній доступності та справності 24/7, а також мати унікальний, оптимізований і продаючий контент.

Ведення сайту фахівцем компанії Genesis Group включає в себе:

• своєчасне оновлення інформації - новин, товарів, зображень, цін та іншої інформації;
• написання SEO текстів чи оптимізацію наявних;
• оперативний зворотний зв'язок з відвідувачами;
• періодичне оновлення системи безпеки сайту;
• негайне виправлення помилок і відновлення після збою або атаки.

Щоб замовити ведення сайту або ведення групи в соцмережі, звертайтеся прямо сьогодні за нашими телефонами (044) 379-10-10, (067) 511-53-33.

Замовити послугу

Ведення сайту «під ключ»

Щоб довірити ведення сайту сторонній організації, потрібно бути на 100% впевненим у компетентності, порядності і відповідальності виконавця. Наявність значної кількості постійних клієнтів, позитивних відгуків, багаторічний досвід роботи повинні стати для Вас вирішальними критеріями при виборі IT-компанії.

Genesis Group заснована в 2008 році, основними напрямками діяльності якої є розробка сайтів, мобільних додатків і реклама в Інтернет. Поступове розширення спектра послуг посприяло якісному розвитку сервісу і можливості комплексного ведення різних проектів.

Ціни на послугу «Ведення сайту» розраховуються індивідуально в залежності від кількості витраченого часу. Орієнтовні пакети (вартість ведення сайту):

• Базовий - від 3500 грн / місяць;
• Серйозний - від 4800 грн / місяць;
• Кращий - від 7500 грн / місяць.

Якщо ви бажаєте замовити ведення сайту в дослідній IT-компанії, звертайтеся в Genesis Group. Телефонуйте нам вже зараз: (044) 379-10-10, (067) 511-53-33 або пишіть на електронну пошту: info@genesis.org.ua.

Замовити послугу


×

Відправляючи свої дані ви погоджуєтеся на обробку
відповідно до політики конфіденційності