Аудит SEO для просування сайту

Глибокий технічний аналіз сайту - аудит SEO покаже відповіді на ряд питань. Найголовніший з них: чи готовий ваш ресурс працювати, як бізнес-інструмент, щоб приводити клієнтів з Інтернет і, як наслідок, генерувати хороший прибуток. SEO-аудит можна проводити як до початку реклами в Інтернет, так і вже в процесі проведення контекстної реклами, розкрутки сайту (SEO) або проведенні іншої реклами. Якщо минуло кілька місяців оптимізації та робіт по SEO, активної реклами сайту, а результату немає - позиції сайту в ТОП-10 Google і Яндекс за ключовими фразами так і не досягнуто, реклама сайту не приносить потрібного рівня продажів і зовсім нерентабельна, тоді аудит SEO покаже чому сайт працює погано.

Навіщо потрібно замовити аудит SEO

Часто недобросовісні оптимізатори або рекламні агентства надсилають лише звіти з незрозумілими даними, де неспеціалісту в IT складно розібратися. Аудит SEO від Genesis Group - це не тільки аналіз сайту за чотирма напрямками: аудит програмної частини, верстки під мобільні пристрої, стан SEO і маркетинговий аналіз (в тому числі візуальної частини - дизайну сайту, його зручності і якості подачі інформації), а й повне роз'яснення кожної фрази в аудиті та звітах SEO-фахівців.

В якому стані пошукова оптимізація (SEO - search engine optimization), чи можна запускати рекламу для сайту, чи якісно виконана розробка сайту, програмування, наскільки якісно сайт виглядає на мобільних пристроях, чому продажі з сайту не ростуть, чому не працює реклама - якщо власник сайту починає ставити собі ці питання, значить, професійний аудит SEO замовити потрібно прямо сьогодні! Не можна зволікати, інакше втратите ще більше грошей і нервів. Зверніться до досвідчених SEO-практиків з Genesis Group, які проведуть повний аналіз сайту. Якісний аудит SEO - це план робіт по усуненню всіх недоробок на сайті, виконання якого максимально наблизить ті результати, яких очікує власник сайту від роботи свого ресурсу.

У послугу SEO аудиту включається:

• Аналіз структури сайту;
• Перевірка технічної частини (програмування, верстки);
• Оцінка стану SEO - виконання правил розмітки тексту, фото, товарів для пошуку в Google, Яндекс і інших пошукових системах;
• Оцінка тематичної складової - семантичного ядра, релевантності та якості текстів, мультимедіа, графіки;
• Юзабіліті-аудит - виявлення труднощів при взаємодії з ресурсом Ваших відвідувачів;
• Наявність у сайту адекватної мобільної версії;
• Аналіз трафіку - реальної статистики сайту і динаміки зростання всіх його сторінок;
• Пошук оптимального рішення проблем, виявлених в ході перевірки.

Це перелік базових пунктів аудиту, який може бути доповнений в залежності від поставлених завдань.

Замовити послугу

Кому довірити SEO аудит

З точки зору пошукових машин немає жодного ідеального сайту. За кожним ресурсом, котрий обіймав лідируючі позиції в пошуковій видачі, стоїть величезна і безперервна робота команди фахівців. Професіоналізм, досвід і персональний підхід до проекту - це ключові характеристики IT-компанії, якій можна довірити SEO Аудит.

Компанія Genesis Group має достатній рівень майстерності і необхідні ресурси для надання комплексної послуги SEO аналізу з урахуванням всіх побажань Клієнта. Заснована в 2008 році, на сьогоднішній день компанія реалізувала сотні успішних проектів, а також має вагомий авторитет на ринку IT-послуг як в Україні, так і за кордоном. Високоякісний сервіс поєднується з високою швидкістю роботи, відповідальністю і результативністю.

Докладний звіт після проведення аудиту SEO буде містити всі знайдені помилки Вашого сайту, а також рекомендації щодо їх виправлення і коригування. Вартість послуги розраховується індивідуально, але орієнтовно стартує від 600 грн.

Зв'язатися з нами дуже просто: телефонуйте: (044) 379-10-10, (067) 511-53-33 або пишіть на електронну адресу info@genesis.org.ua.

Замовити послугу


×

Відправляючи свої дані ви погоджуєтеся на обробку
відповідно до політики конфіденційності