Google реклама

Google реклама

Одним з найбільш ефективних механізмів отримання цільових відвідувачів є контекстна реклама. Вона являє собою вибір ключових слів, під які налаштовується рекламне оголошення. Далі користувачі, які вводять дані слова в рядок пошуку, бачать саме вашу рекламу. Оплата стягується в тому випадку, якщо потенційний клієнт перейшов по посиланню на ваш ресурс. Реклама від Google буде коштувати стільки, скільки клієнтів прийде на ваш сайт.

Замовити послугу

Як працює Google реклама

Особливо часто цей метод просування застосовується на початковому етапі розвитку сайту. Це дозволяє залучити потенційних клієнтів, незважаючи на те, що ресурс знаходиться не на перших рядках видачі.

Робота здійснюється через сервіс AdWords. При введенні певної фрази в рядок пошуку з'являється блок з рекламами. Їх кількість залежить від кількості рекламодавців, зацікавлених у просуванні саме цього товару або послуги. Ставка призначається залежно від того, якого формату обрана реклама на Google:

 1. За кліки. Це найбільш простий варіант. Підходить в тих випадках, коли повний аналіз сайту не виконувався і потреби цільової аудиторії не визначені точно.
 2. За покази. У цьому випадку оплата знімається вже за те, що була показана Google реклама в зазначеному блоці. Даний варіант буде зручний в тому випадку, якщо вже сам рекламний блок містить всю необхідну інформацію. Наприклад, банер про майбутні знижки з їх зазначенням або дати проведення конкретного заходу.
 3. За конверсію. У цьому випадку оплата списується тільки за умови, що перехід клієнта на ресурс закінчився конкретними діями: реєстрацією, оформленням замовлення, купівлею. При такому варіанті реклама в пошуку Google повинна супроводжуватися установкою певного коду, що дозволяє відстежувати конверсію. Щоб скористатися даним методом, важливо відповідати певним умовам.

Найбільш популярною є пошукова система Яндекс, але Google реклама залишається високо затребуваною. Пояснюється це тим, що сьогодні все більше людей для пошуку інформації та здійснення покупок в режимі онлайн використовують мобільні пристрої. У них же за замовчуванням вбудована пошукова система Google. Переконатися в цьому можна вже в перший місяць тестування реклами. Протягом цього періоду проводиться аналіз виконаних робіт і корекція механізмів. Через 30 днів проводиться масштабування з метою збільшення конверсії до 10-30%. Таким чином, реклама в пошуку Google з кожним місяцем буде приносити вищі результати.

Замовити послугу

Плюси звернення до Genesis

Компанія Genesis Group займається розробкою і наступним просуванням сайтів. Свою діяльність ми почали в 2008 році. За цей час було створено понад 700 проектів та близько 200 ресурсів постійно знаходиться під контролем. Ми твердо впевнені в успіху виконуваної роботи і знаємо, якою має бути реклама Google, щоб вона вплинула на конверсію.

Реклама в Google від Genesis Group це:

 • Фінансова вигода для клієнта, так як ми є сертифікованим партнером компанії Google і готові кожного замовника надати бонуси при замовленні послуги.
 • У нас величезний досвід роботи в будь-яких напрямках.
 • Співробітники зацікавлені в позитивному результаті. Для нас важливо, щоб клієнт отримав приріст прибутку в результаті виконаної роботи.
 • Ми використовуємо стандартні механізми і власні методи, за рахунок чого реклама в пошуку Google дає приплив клієнтів вже в перші 30 днів після запуску.

Ми допоможемо вам збільшити клієнтську базу. Для цього потрібно залишити заявку на сайті або зателефонувати за телефонами (044) 379-10-10, (067) 511-53-33.

Старт Чемпіона
Золотий
Платиновий
Оплата за управління
рекламою
15% від бюджету , але не менш ніж 4000 грн\місяць, 10% від бюджету , але не менше 10000 грн\місяць, 8% від бюджету , але не менше 27000 грн\місяць,
Бюджет на рекламу при бюджеті до 45000 грн на рекламу в місяць при бюджеті від 45001 грн до 300000 грн на рекламу в місяць при бюджеті від 300001 грн на рекламу в місяць
Промо-подарунок +2000 грн
(в валюті аккаунта)
Аудит сайту та налаштування
рекламного аккаунта
Налаштування Google
Analytics, цілей і
конверсій
Управління рекламним
аккаунтом
Оптимізація списку
ключових фраз
Оптимізація банерної
і медіареклами
Оптимізація ставок і
ціни за клік
Створення і ведення
динамічних кампаній,
кампаній ремаркетингу
Створення і ведення
товарних кампаній
Встановлення необхідних
кодів і інструментів на
сайт
Створення нових
кампаній, пошук нових
слів
Підбір місць розміщення
в мережі партнерів Google і
мобільних додатках
Керування кампаніями
ремаркетингу окремо
по кожній аудиторії
Постійний моніторинг
доступності сайту
Реклама на YouTube
Оптимізація цільових
сторінок сайту (SEO) по
правилами Google
Посилений захист від
склікування і
конкурентів
Масштабування
реклами на інші
країни
Локалізація рекламних
оголошень на потрібній
мові
Розробка унікальної
товарної пропозиції,
акцій, знижок
Частковий перехід на
оплату за результат по
підсумку 6 місяців реклами
Результат
 1. Необхідна кількість
  звернень відразу після тестового періоду
 2. Швидкий і економічний
  старт
 1. Збільшення кількості
  звернень в 2-5 разів
 2. Динаміка приросту лідів
  + 10-20% щомісяця
 3. Збільшення коефіцієнта
  конверсії в продажу
  до 5-12%
 4. Економія бюджету на
  просування від 15% до 35%
 5. Дешевше в 1,5 рази, ніж
  утримування
  свого контекстолога
  на ставці
 6. Є можливість
  оптимізації податків
 1. ТОП-1 в пошуку
 2. Збільшення кількості
  звернень в 8-10
  і більше разів
 3. Динаміка приросту лідів
  + 15-30% щомісяця
 4. Збільшення коефіцієнта
  конверсії в продажу
  до 12-30%
 5. Зменшення вартості
  контакту на 20-80%
 6. Економія бюджету на
  просування від 25% до 60%
 7. Комплексний
  супровід рекламних
  кампаній, маркетинговий
  супровід
 8. Дешевше в 2,5 рази,
  ніж утримування декількох
  своїх контекстологів
 9. Є можливість
  оптимізації податків
Запустити рекламу Запустити рекламу Запустити рекламу

×

Відправляючи свої дані ви погоджуєтеся на обробку
відповідно до політики конфіденційності