Комплексний аудит сайту

Конкуренція серед веб-ресурсів набирає обертів, щоб залучити й утримати цільового відвідувача, власнику потрібно бути впевненим в надійності і якості роботи сайту. Аудит сайту - його комплексне дослідження компетентними фахівцями, це детальний аналіз проекту на відсутність критичних помилок, що ускладнюють розвиток і знижують його ефективність. За результатами проведення аудиту сайту Ви зможете поліпшити технічний стан, зручність, якість наповнення свого Інтернет-ресурсу, а також залучити додатковий трафік і підвищити кількість лидів - збільшити продажі товарів і послуг.

Навіщо потрібен аудит сайту

Зараз вже не виникає питання: навіщо потрібен веб-сайт, адже, будучи найбільшим багатофункціональним бізнес-інструментом, його наявність стало необхідністю. Але просто мати сайт «для галочки» або надати йому повну незалежність існування, значить не користуватися цим інструментом в повній мірі. Як в будь-якому оффлайн-бізнесі, в веб-сфері необхідний контроль, а також періодичне проведення перевірок зі складанням актуальних звітів.

Статистичні показники жахають: веб-ресурс втрачає до 60% потенційних клієнтів через неправильні SEO-налаштування. До 90% користувачів може залишати сайту без покупки товару чи замовлення послуги через відсутність зручності в роботі з сайтом, необхідних сервісів або мобільної версії. Близько 30-80% користувачів залишають сайти через технічні неполадки.

Комплексний аудит сайту - це незалежна оцінка його працездатності з детально описаним результатом проведеного аналізу і корисними рекомендаціями. Він дає зрозуміти, що впливає на відвідуваність і лояльність Ваших клієнтів, і включає в себе:

• Визначення технічних помилок у верстці і програмуванні;
• Відповідність правилам SEO - оптимізації сайтів, сторінок пошуковим системам;
• Аналіз індексації в пошукових системах, визначення причин повільного завантаження;
• Аналіз конверсійних web-ресурсу - всіх механізмів генерації продажів;
• Юзабіліті-аудит - зручність для користувачів;
• Візуальна подача - наскільки приваблива і актуальна для потенційних клієнтів інформація на сайті.

Але проведення аудиту сайту доречно не тільки внаслідок його низької ефективності роботи. За допомогою аудиту веб-сайту можна отримати детальний звіт про роботу підрядника, який займається веденням або розкручуванням сайту.

Замовити послугу

У кого замовити аудит сайту

Genesis Group - компанія, основним напрямком діяльності якої є розробка, обслуговування та просування сайтів. Маючи величезний досвід в успішному сайтобудування, висококваліфікована команда «Дженезис» знає, яким вимогам повинен відповідати якісний, затребуваний і прибутковий веб-ресурс.

Genesis Group може провести аудит сайту будь-якого рівня, з будь-якою кількістю сторінок, отримавши інформацію по кожній сторінці.

Орієнтовна вартість послуг:

• Аудит сайту до 5 сторінок - 400 грн;
• Аудит сайту від 5 до 100 сторінок - 800 грн;
• Аудит великого порталу від 100 до 500 сторінок - від 1200 грн;
• Аудит сайту, Інтернет-магазину обсягом понад 500 - 1400 грн і більше (в залежності від кількості сторінок і мовних версій).

Якщо Ви бажаєте отримати сучасний, зручний, оптимізований сайт, замовте аудит сайту від Genesis Group.

Детальну консультацію з усіх питань, підсумкову вартість і замовлення послуг можна отримати, зв'язавшись за телефонами: (044) 379-10-10, (067) 511-53-33 або по електронній пошті: info@genesis.org.ua. Пишіть і дзвоніть, чекаємо Ваше замовлення!

Замовити послугу


×

Відправляючи свої дані ви погоджуєтеся на обробку
відповідно до політики конфіденційності