Написання статей для сайту або мистецтво копірайтингу

Яким повинен бути контент на сайті? Безсумнівно, грамотним, цікавим, читабельним, зрозумілим будь-якому відвідувачу, але головне - він повинен бути унікальним. Написання статей для сайту - це невід'ємний, трудомісткий і відповідальний етап при створенні веб-ресурсу, його доопрацюванні або просуванню. Процес створення унікальних текстів містить в собі як творчий, так і технічний підхід. Будь-яка текстова частина, будь то стаття, новина, прес-реліз, рекламна інформація, повинна дотримуватися суворих вимог правильного входження ключових фраз. Отже, написання статей для сайту слід приділити особливу увагу. Воно ґрунтується на певних правилах, які повинен знати автор, який виконує дану роботу.

Відсоток унікальності контенту

Пошукові машини не сприймають інформаційне наповнення сайту з низькою унікальністю. Навіть старанно намагаючись просунути свій ресурс в ТОП, Ви ризикуєте загубитися серед «плагіаторів». А це ще один значний привід задуматися над змістом.

Написання статей для сайту, якщо мати на увазі авторський контент, ділиться на копірайтинг і рерайтинг. У першому випадку стаття пишеться з нуля, лише грунтуючись на необхідних фразах і словосполученнях з семантичного ядра, у другому випадку проводиться якісне перероблення готового тексту зі збереженням сенсу і структури, але абсолютно іншими словами.

Незважаючи на вид процесу створення, текст вважається придатним, якщо пройшов перевірку на унікальність.

Фахівці допускають відсоток унікальності в межах 70-90%, але досвідчені копірайтери завжди виконують завдання на 100%. Найпростіший і швидкий спосіб проаналізувати текст - скористатися спеціальними онлайн-програмами або сервісами.

Замовити послугу

Статті на замовлення

Неповторність і самобутність статті ні в якому разі не повинна впливати на її зміст і якість. Сухий, незрозумілий, що рясніє безглуздими фразами або, ще гірше, що містить помилки текст, безперечно, відштовхне його читача і змусить задуматися над компетентністю ресурсу взагалі.

Зміст сайту моментально формує в голові потенційного клієнта особиста думка про Вас і Вашу справу. Не допустити зниження репутації бренду, встати на шлях розвитку допоможе веб-студія Genesis Group. Маючи десятирічний досвід в наданні IT-послуг, досвідчені фахівці компанії точно знають, що потрібно для правильного написання статей для сайтів.

Замовивши створення контенту у Дженезис Груп, Ви гарантовано отримуєте тексти:

• Грамотно структуровані;
• Оптимального обсягу;
• З мінімальною «тошнотністю» і «водою»;
• Викликають інтерес;
• Легкі для сприйняття;
• Оптимізовані під пошукові системи.

Орієнтовна вартість послуг:

• Написання новин - від 70 грн / 500 символів
• Написання статей - від 140 грн / 1000 символів
• Рерайтинг - від 40 грн / 1000 символів
• Перевірка сайту на унікальність - від 800 грн

Для більш детальної інформації зв'яжіться з нами по телефонам (044) 379-10-10, (067) 511-53-33 або напишіть на електронну адресу info@genesis.org.ua.

Замовити послугу


×

Відправляючи свої дані ви погоджуєтеся на обробку
відповідно до політики конфіденційності