Просування сайту SEO

Просування сайту SEO

З введенням нових технологій змінюються і підходи до бізнесу. На зміну рекламі в паперовому варіанті прийшли сайти. Але недостатньо бути власником ресурсу і сподіватися на те, що вже цей факт принесе прибуток і проведе нових клієнтів. Важливо просувати сайт, виводити його на перші позиції пошукових систем, робити максимально зручним для відвідувачів. Тільки тоді це дасть результати. Щоб добитись цього, виконується просування сайтів SEO інструментами.

Замовити послугу

Просування сайту: SEO та його особливості

Для того щоб ваш ресурс був в перших рядках пошукових систем, виконується просування сайту, SEO оптимізація ресурсу. При цьому важливо врахувати не тільки особливості роботи пошукових систем, але і потреби потенційних відвідувачів. Потрібно знати, що хочуть бачити ваші покупці або користувачі на вашому сайті і зробити так, щоб вони могли знайти те, що шукають.

Саме просування сайту SEO механізмами дозволяє збільшити конверсію, тобто співвідношення відвідувачів, які виконали дію, корисну для компанії (покупку, замовлення), до числа всіх відвідувачів. Важливою особливістю даного методу є його довготривалість. SEO інструменти будуть працювати не один місяць, і не два.

Оптимізація виконується згідно наступних етапів:

  1. Технічно аудит. Це початковий етап, що дозволяє виявити всі помилки і недоліки. Виконуються перевірка метатегов, зовнішніх посилань, модулів.
  2. Складання семантичного ядра. Виходячи з особливостей діяльності та напрямку сайту визначається список пошукових запитів. При цьому враховуються і сайти конкурентів, і запити користувачів. Це дозволяє максимально охопити аудиторію.
  3. Просування сайту SEO інструментами обов'язково включає внутрішню оптимізацію. Це видалення дубльованих станиць, перелінковка між статтями, адаптація і оптимізація навігації.
  4. Створення внутрішнього контенту з урахуванням ключових запитів. Тексти повинні бути не тільки цікавими, а й повною мірою відповідати запитам відвідувачів. До того ж важливо, щоб їх легко знаходили пошукові системи, що дозволяє збільшити охоплення.
  5. Юзабіліті сайту. Проводиться після повного аналізу. Дає можливість поліпшити ресурс, зробити його більш зручним для користувача. Включає не тільки якість контенту, але і загальний дизайн, справність роботи модулів і навіть шрифти та кольори.
  6. Зовнішня оптимізація, закупівля зовнішніх посилань, аналіз ефективності і видалення неробочих посилань з заміною на нові. Також використовується збільшення охоплення за рахунок соцсигналів.
  7. Закінчується просування сайту SEO механізмами аналітикою. Важливо спостерігати, як поводиться сайт після введених змін, які інструменти дають результат, а які неефективні.

Замовити послугу

Оптимізація від Genesis Group

Компанія Genesis Group з 2008 року спеціалізується на розробці сайтів. Нашими фахівцями виконується просування сайтів, SEO оптимізація, збільшення конверсії. За роки роботи ми накопичили величезний досвід, що дозволяє нам вирішувати завдання будь-якої складності. До роботи залучаються фахівці різних напрямків, дизайнери, аналітики, програмісти та інші. Оптимізація виконується з урахуванням сучасних технологій і особливостей роботи пошукових систем. Також ми враховуємо потреба потенційних користувачів, що дозволяє нам досягти високих результатів.

Ми є сертифікованим партнером Facebook, ВКонтакте, Google, Яндекс. Ми готові дати гарантію на свою роботу і в обов'язковому порядку продовжуємо моніторити сайт після закінчення оптимізації, щоб оцінити ефективність і при необхідності внести корективи. Якщо ви хочете збільшити приплив клієнтів і підвищити свої доходи, зателефонуйте нам за телефонами (044) 379-10-10, (067) 511-53-33 або напишіть на електронну пошту info@genesis.org.ua.


×

Відправляючи свої дані ви погоджуєтеся на обробку
відповідно до політики конфіденційності