Просування сайту - як вийти в ТОП-10

Професійне просування сайту в ТОП-10 Google і Яндекс - один з найефективніших інструментів, який дозволить багаторазово підвищити продажі товарів і послуг.
Найбільш поширеною проблемою всіх Інтернет-ресурсів є низькі позиції за запитами користувачів в природній видачі Google, Yandex, Yahoo і інших пошукових систем. Більше 80% користувачів пошукових систем переходять на сайти, що знаходяться тільки на першій сторінці. Отже, просування сайту в ТОП-10 за ключовими фразами потенційних клієнтів є найважливішим завданням для будь-якого бізнесу.

Цілі, які переслідує професійне просування сайтів в ТОП-10, такі:

• Поліпшити видимість по пошуковим запитам потенційних клієнтів - потрапити в ТОП-10 (на першу сторінку в пошуковій видачі).
• Отримати максимальну кількість конверсій (корисних для Вашого бізнесу дій користувачів) від знаходження в ТОП-10 Google, Яндекс та інших пошукових систем - дзвінки, заявки, замовлення, реєстрації, покупки на сайті тощо.
• Генерувати вторинні продажі.
• Генерувати продаж в довгостроковій перспективі - наприклад, продаж нерухомості, автомобілів, банківських послуг, великої і дрібної побутової техніки.
• Вибити з пошукової видачі ресурси конкурентів.

Замовити послугу

Послуги з просування сайту

Перед тим як почати розкрутку сайту необхідно ретельно проаналізувати поточний стан справ, а саме - зробити комплексний аудит. Він покаже якість роботи, виявить помилки, недоліки у функціонуванні ресурсу і допоможе раціонально розподілити бюджет на всі етапи просування.

Далі фахівець з просування сайту приступає до основних кроків реалізації наміченої програми дій:

• Складання семантичного ядра - списку ключових запитів (слів і фраз), які будуть впроваджені в текстові частини сайту. Якісне семантичне ядро ​​допоможе сформувати правильну структуру сайту, що відповідає запитам користувачів, і виконати всі пункти програми просування;
• Усунення технічних неполадок (неминуче зустрічаються в 90% випадків);
• Оптимізація сайту - прискорення роботи, поліпшення видимості для потенційних клієнтів, користувачів мобільних пристроїв (включає розмітку текстів, сторінок - метатеги, прописування мікророзмітки AMP для мобільних пристроїв, створення карти сайту, установку статистики, відстеження конверсій та інше);
• Ретельна робота над юзабіліті (зручністю для користувача). Якщо протягом 4-5 секунд потенційний покупець не зрозуміє де він і що робити далі, з високою часткою ймовірності він закриє сайт і піде до конкурентів;
• Робота з текстами і фото. Всі тексти і фото повинні бути оригінальними, забороняється копіювання з інших ресурсів, під кожен ключовий запит клієнта - свій текст. Якщо тексти не відповідають цим вимогам - вони повинні бути переписані (проводиться унікалізація контенту);
• Закупівля посилань на сайт на інших ресурсах, майданчиках, порталах, поведінкових факторів;
• Реєстрація в картах Google і Яндекс, а також основних тематичних каталогах і довідниках;
• Створення мережі сайтів-сателітів;
• Інші роботи для виведення сайту в ТОП-10 по ключових запитах.

Де замовити просування сайту

Компанія Genesis Group з 2008 року є однією з провідних IT-компаній України. Команда професіоналів постійно підвищує свій рівень знань, впроваджує нові прогресивні і унікальні послуги, а також забезпечує ефективну роботу і результат для своїх клієнтів.

Замовити просування сайту в Genesis Group значить отримати максимальний результат в стислі терміни. Для кожного проекту використовується оптимальний набір інструментів для досягнення результату. Цінова політика по просуванню сайту досить гнучка.

Щоб замовити просування сайту прямо зараз дзвоніть нам за телефонами (044) 379-10-10, (067) 511-53-33 або пишіть на електронну пошту info@genesis.org.ua

Замовити послугу


×

Відправляючи свої дані ви погоджуєтеся на обробку
відповідно до політики конфіденційності