Розробка мобільних додатків під Android

Розробка мобільних додатків під Android

Мобільні телефони стали частиною нашого життя. Складно знайти людину, у якого не було б з собою засобів зв'язку. У той же час смартфони вже давно не використовуються тільки для дзвінків. Завдяки їм знаходиться корисна інформація, відбуваються покупки, здійснюються замовлення. Саме тому розробка мобільних додатків для андроїд - це унікальна можливість розширити рамки свого бізнесу і залучити більшу кількість потенційних клієнтів, залишаючись завжди поруч з ними.

Замовити послугу

Чому необхідна послуга

Велику частину інформації ми черпаємо саме з мобільних телефонів. Потенційному покупцеві набагато зручніше скористатися додатком, щоб вибрати товар або послугу і оформити на нього замовлення. До того ж це позбавить від необхідності мати при собі візитку, щоб уточнити номер телефону або адресу, вся необхідна інформація буде в мобільній версії.

Сьогодні велика кількість компаній спеціалізується на створенні сайтів і додатків і деколи складно підібрати підходящий варіант. При виборі варто звертати увагу на такі аспекти, як досвід фахівців, наявність клієнтів, які залишилися задоволені виконаною роботою, індивідуальний підхід і особливості формування ціни. Саме воно може зіграти вирішальну роль.

 Ми не виставляємо рамки і не пропонуємо прайс-лист. У тому випадку, якщо клієнтом замовляється розробка мобільних додатків під Android, ціна визначається тільки після оцінки обсягу роботи та наявних термінів. Відповідно, вартість простої мобільної версії магазину з переліком послуг і прайсом вам обійдеться значно дешевше повноцінного інтернет-магазину з можливістю оформлення замовлення в режимі онлайн. Робота включає повну розробку, проектування, створення дизайну, а також подальше просування, тестування на найбільших майданчиках, реєстрацію в довідниках відповідно до напряму, і розміщення реклами. Все це дає гарантію того, що протягом найближчого року робота принесе свої позитивні результати.

Замовити послугу

Розробка мобільних додатків для Android

Для того щоб просунути свій магазин / послугу / товар в маси, може використовуватися розробка мобільного додатка, Android як найбільш поширена операційна система, буде найвигіднішим варіантом. Скористатися послугою можна на будь-якому етапі розвитку або просування бізнесу. Це дає наступні плюси:

  • Чи вдається збільшити ступінь довіри потенційних і постійних клієнтів. Ви доводите користувачам, то чого ж ви про їхній комфорт і робите все, щоб пошук вашої послуги або товару був максимально спрощений.
  • Дозволяє охопити більшу кількість людей, серед яких обов'язково є ті, хто потребує ваш товар або послугу. Це істотно підвищує ймовірність зростання продажів.
  • Набагато простіше стає спілкуватися з клієнтами. Ніяких дзвінків, зайвих витрат на банери і рекламу. Досить організувати розсилання, щоб всі користувачі дізналися про вигідні пропозиції. Тут варто зазначити, що інші операційні системи поступово відходять на задній план, тому для такої послуги, як розробка мобільних додатків, андроїд є найбільш оптимальним варіантом з урахуванням майбутніх тенденцій.
  • Один раз скориставшись вашою послугою або купуючи товар, клієнтові вже не потрібно зберігати візитку в гаманці. Досить відкрити програму. Це підвищує ймовірність повторного звернення.

Замовити послугу

Кому замовити послугу

Компанія Genesis Group почала свою діяльність в 2008 році. За цей час був накопичений не тільки величезний досвід, але і велика кількість вдячних клієнтів. За плечима кілька сотень завершених проектів, постійне обслуговування сайтів, їх просування та розкрутка. Ми не кидаємо своїх клієнтів, ми робимо все, щоб наша робота принесла відчутний результат.

Ми намагаємося йти в ногу з часом, тому впевнені, що при замовленні такої послуги, як розробка мобільних додатків, Android буде ідеальним варіантом. Практично весь ринок мобільних телефонів функціонує на даній ОС, а значить, у вашого програмного забеспечення буде величезна кількість користувачів, що обов'язково принесе результат у вигляді приросту доходу.

У штаті компанії працюють досвідчені програмісти, дизайнери, копірайтери, аналітики. Ми готові провести повний аналіз діяльності, визначити цільову аудиторію, її вимоги, смаки і потреби, і вже на підставі цього ми створимо додаток, який і буде залучати клієнтів.

Варто зазначити, що досвід фахівців дозволяє виконувати будь-яку роботу, тому якщо вам потрібна така послуга, як розробка мобільних додатків, андроїд, як операційна система, не є єдиним варіантом. Ми готові розглянути ваші побажання і запропонувати рішення.


×

Відправляючи свої дані ви погоджуєтеся на обробку
відповідно до політики конфіденційності