Розробка мобільних додатків в Києві

Розробка мобільних додатків в Києві

Поява нових моделей мобільних телефонів поступово призводить до того, що користувачі все частіше виходять в інтернет саме з телефонів, не використовуючи комп'ютери і ноутбуки. Ця тенденція повинна обов'язково враховуватися власниками інтернет-магазинів, компаній, що пропонують будь-які послуги. З цієї ж причини зростає попит на таку послугу, як розробка мобільних додатків, Київ і гості столиці можуть скористатися можливістю і збільшити приплив потенційних клієнтів.

Замовити послугу

Що дає послуга

Мобільні додатки є програми, розраховані на конкретні операційні системи. Не існує шаблонів або прайсу цін. Якщо регіон проживання замовника, якому потрібна розробка мобільних додатків, Київ, ціна буде визначатися після оцінки поставленого завдання в ході телефонної розмови.

Грамотно розроблений сервіс забезпечує наступне:

  1. Завдяки тому, що телефони завжди під рукою, ваші пропозиції теж будуть завжди доступні потенційним клієнтам.
  2. Підвищення довіри до вас як до компанії, яка приділяє увагу зручності клієнтів.
  3. Зростає рівень зручності спілкування з клієнтами. Всілякі push-повідомлення, розсилки, повідомлення про акції та розпродажі тепер будуть відразу досягати клієнтів, підвищуючи частоту відгуку.
  4. Програма не загубиться. Вона завжди залишається в телефоні, чого не можна сказати про візитки, дисконтні картки та буклети. А значить, підвищується ймовірність того, що клієнт звернеться повторно за товаром або послугою.

Таким чином, послуга істотно підвищує продажі і розширює базу клієнтів.

Замовити послугу

Розробка мобільних додатків: Київ і регіони

Існує чимало компаній, що спеціалізуються на такій послузі, як розробка мобільних додатків, Київ не виняток. Але не кожна з них готова дати гарантії позитивного результату виконаної роботи. При цьому вартість послуги часом доходить до дуже великих цифр.

Без точного аналізу завдання, суворого дотримання вимог і термінів і подальшого тестування, мобільна версія може не принести очікуваного результату. Тому довіряти процес потрібно досвідченим фахівцям.

Компанія Genesis Group спеціалізується на розробці сайтів і подальшому просуванні з 2008 року. Штат включає тільки висококласних фахівців, кожен з яких виконує певне завдання. Розподіл роботи скорочує терміни виконання замовлення і підвищує якість кінцевого результату. Тому ми гарантуємо, що скориставшись такою послугою, як розробка мобільних додатків, Київ і гості столиці можуть бути впевнені в те, що ціна буде відповідати якості.

Вартість послуги складається з декількох чинників. Залежить вона від особливостей функціоналу. У той же час завдяки, можливостям досвідченим фахівцям, кожен замовник може підібрати варіант, оптимально підходить як за ціною, так і за формою. У той же час робота на розробці не закінчується. Після цього наші фахівці виконують запуск і подальше тестування на різних майданчиках. Крім того, послуга включає просування і рекламу. Ми впевнені в своїй роботі, тому даємо гарантію на те, що ваш додаток дійсно стане популярним і принесе прибуток.


×

Відправляючи свої дані ви погоджуєтеся на обробку
відповідно до політики конфіденційності