Розробка сайту під ключ

Розробка сайту під ключ

Сучасна людина багато часу проводить в мережі інтернет. Домашні комп'ютери змінюються смартфонами і планшетами, які постійно є при собі. Даний фактор кожен власник бізнесу може повернути в свою сторону. Достатньо лише піднести інформацію про себе та свою діяльність в інтернеті. Це основна причина того, чому зростає популярність такої послуги, як розробка сайтів, Україна вже давно в числі тих, хто використовує цей інструмент для залучення клієнтів і збільшення доходу.

Замовити послугу

Розробка сайту під ключ і її етапи

Процес створення власної сторінки в інтернет просторі дуже складний. Тут задіяні програмісти, дизайнери, копірайтери, аналітики, інші фахівці. Робота включає в себе кілька етапів, від грамотного виконання яких залежить результат:

  1. Постановка цілей і завдань. На цьому ж етапі виконується аналіз діяльності. Робота обмовляється із замовником, проводиться аналіз конкурентів, визначається форма. Уже на цьому етапі можна буде визначитися з тим, скільки буде коштувати розробка сайтів, Україна, як і жителі інших країн, можуть вибрати як доступний сайт-візитку, так і функціональний інтернет-магазин або корпоративний варіант.
  2. Визначення технічного завдання. Даний процес може виконувати і сам замовник, але краще довірити його професіоналу, який врахує, яким вимогам повинні відповідати графічні і текстові блоки, щоб вони були цікаві не тільки відвідувачам, але і пошуковим системам. Також включає вимоги до дизайну, модулів, наявності мобільної версії, структуру в цілому і так далі. Незважаючи на великий пакет послуг, фахівцями виконується розробка сайту недорого за рахунок вигідних умов для клієнта.
  3. Створення макета. В першу чергу дизайнери створюють макет сторінки і погоджують його з клієнтом, після внесення правок розробляються внутрішні сторінки з урахуванням побажань, наприклад, при наявності мобільної версії.
  4. Технічна частина, включаючи верстку і програмування. Від цього залежить те, як швидко завантажуються сторінки, чи правильно відображаються графічні блоки, а також адаптованість під різні браузери.
  5. Наповнення текстовими і графічними блоками. Якщо виконується розробка сайту під ключ, то тексти і фотографії розміщуються в обумовленій кількості. При використанні інтернет-магазинів після здачі роботи нові позиції клієнт буде додавати сам або за окремою домовленістю. Також може виконуватися розробка сайту недорого, коли текстові і графічні блоки надаються клієнтом.
  6. Запуск, додавання в пошукові системи, створення мапи сайту. Фахівці виконують аналітику, тестування і подальшу корекцію. У тому випадку, якщо виконується розробка сайту під ключ, робота включає розвиток і просування в мережі, розміщення на довідкових та інших майданчиках.

Замовити послугу

Де замовити послугу

Компанією Genesis Group пропонується розробка сайтів під ключ для клієнтів з діяльністю будь-якого напрямку. Ми працюємо з 2008 року і точно знаємо, як створити сайт, щоб він привертав максимальну кількість клієнтів і партнерів, підвищуючи рівень доходу замовника. Нашими фахівцями виконується розробка сайту недорого, але максимально якісно і відповідно до вимог клієнта.

Штат включає досвідчених фахівців, де кожен виконує свою роботу: розробка дизайну, програмування, створення контенту, аналіз діяльності конкурентів. Все це дозволяє істотно підвищити якість кінцевого результату.

Скориставшись такою послугою, як раз розробка сайтів, Україна, Білорусь, Росія, тобто клієнти будь-якої країни зможуть дізнатися про вас. Це дозволить вивести діяльність на новий рівень і з новими доходами.


×

Відправляючи свої дані ви погоджуєтеся на обробку
відповідно до політики конфіденційності