Розробка сайту - візитки

Розробка сайту - візитки

Сучасний ритм життя змушує змінювати підхід у пошуку нових клієнтів. Уже немає попиту на газети, листівки, інші друковані видання. На їх зміну прийшли сайти. Їх різноманітність дозволяє підібрати оптимальний варіант для кожного клієнта в залежності від його потреб і специфіки діяльності, будь то розробка сайту-візитки або корпоративного варіанту.

Замовити послугу

Навіщо потрібен власний сайт

Будь-яка діяльність вимагає залучення покупців або партнерів. Найбільше охоплення аудиторії саме в мережі інтернет. Маючи власну адресу будь-якого формату, можна не тільки заявити про себе, а й залучити покупців, а значить підвищити дохід. Залежно від цілей і специфіки діяльності, використовуються різні форми:

Розробка сайту-візитки

Це найбільш простий варіант за доступною вартості. Оптимально підходить для тих, хто тільки починає свою діяльність, так як дозволяє заявити про себе великій кількості потенційних клієнтів. Метою є надання важливої ​​інформації про клієнта, його діяльності, переваги співпраці з ним. У тому випадку, якщо замовляється розробка сайту-візитки, на перше місце висувається дизайн і зручність користування.

Розробка сайту інтернет магазину

Варіант підходить абсолютно всім, хто веде будь-яку торговельну діяльність. Це можуть бути акції ручки і блокноти або елітні машини і квартири. Найбільш часто саме розробка сайту інтернет магазину дозволяє залучити найбільшу кількість покупців.

Головними плюсами є те, що такий магазин доступний 24 години на добу без вихідних і святкових днів. Іншими словами, якщо ви дбаєте про користувачів і хочете щоб вони в будь-який час дня і ночі могли вибрати собі товар, вам необхідна розробка сайту інтернет магазину.

Розробка корпоративного сайту

За допомогою даного інструменту вдається підвищити свій рівень в очах клієнтів і партнерів. Тут знайдеться вся необхідна інформація про діяльність компанії та продукцію або послуги. При необхідності розробка корпоративних сайтів включає створення закритих розділів для окремих категорій: партнерів, клієнтів, постачальників.

Розробка корпоративного сайту обов'язково включає аналіз діяльності, поставлених цілей, аудиторії, увагу якої потрібно залучити. Тільки ретельне вивчення всієї інформації дозволить створити сторінку, яка дає результати у вигляді припливу партнерів, покупців і прибутку.

Розробка Landing page

Якщо вам важлива думка клієнтів, ви хочете дізнатися більше про те, хто ваші потенційні покупці і партнери, оптимальним варіантом буде створення Landing page. Ця коротка подача тільки найважливішої і привабливої інформації про товар або послугу. Якщо вона цікавить покупця, він переходить на цільової адресу.

Розробка туристичного сайту

Один з найкрасивіших і творчих варіантів. Тут важливо подати інформацію так, щоб у користувача було бажання зробити дзвінок. Розробка туристичного сайту включає підбір унікальних фотографій, які повинні притягати клієнтів. Важливими є й текстові блоки, при цьому інформація повинна бути не тільки красиво подана, але і достовірно викладена. Тільки тоді розробка туристичного сайту дозволить збільшити приплив клієнтів.

Замовити послугу

Етапи створення

Робочий процес дуже складний, будь то розробка корпоративних сайтів або сайту-візитки. У кожному разі використовується налагоджений алгоритм роботи:

  • Постановка цілей, аналіз. Тільки чітко поставлене завдання допоможе домогтися потрібного результату. На цьому етапі особливе значення відводиться роботі аналітика, які спільно із замовником повинен визначити, що повинно вийти в кінцевому підсумку.
  • Складання плану. Даний процес може виконувати як сам замовник, так і виконавець. В останньому випадку він обов'язково узгоджується з клієнтом. Це допоможе виключати невірні кроки.
  • Формування макета. Дизайнер за результатами аналізу створює оптимальний варіант. Даний процес суто індивідуальний, тому роботи, створені компанією Genesis Group завжди унікальний за своїм виглядом.
  • Програмування та верстка. Даний процес складний і тривалий і виконується досвідченими програмістами з урахуванням побажань клієнта.
  • Наповнення. Повністю залежить від того, який саме формат вибрав клієнт. Розробка компаративних сайтів включає розміщення інформації не тільки про товар або послугу, а й про компанії в цілому, тоді як інтернет-магазин в більшій мірі націлений на асортимент товару і функціональність.
  • Запуск сайту і тестування. Особливо приділяється увага роботі модулів, вірності посилань і коректності відображення графічних блоків.
  • Розвиток і просування. Для того щоб інформацію побачило більшу кількість людей, потрібно підняти його в ТОП пошукових систем, зареєструвати на довідкових майданчиках і так далі.

Фахівці компанії Genesis Group з 2008 року займаються створенням та просуванням сайтів. Ми є офіційними партнерами Яндекс, Google, Facebook, ВКонтакте, ми точно знаємо, що хочуть бачити відвідувачі вашого сайту. Тому наша розробка корпоративного сайту, сайту-візитки або інтернет — магазину дає позитивні результати.


×

Відправляючи свої дані ви погоджуєтеся на обробку
відповідно до політики конфіденційності