Розробка сайтів та просування

Розробка сайтів та просування

Наявність сайту не завжди гарантує приплив нових клієнтів і розширення діяльності. Для того щоб досягти поставленої мети, потрібно домогтися того, щоб якомога більше людей дізналися про вас. Саме тому, розробка і просування сайту повинні виконуватися в парі. Без другого етапу можна так і не побачити результат.

Замовити послугу

Розробка і просування сайтів: цілі та завдання

Кожна послуга, будь то розробка сайту, просування або поліпшення функціоналу, має свої цілі. Тільки чітко поставлена ​​задача може бути виконана з гарантією результату. Тому важливо залучати досвідчених фахівців, які розуміють механізм просування в пошукових системах.

Послуга переслідує такі цілі:

 • Виведення адреси на перші позиції пошукових систем (в ТОП 10).
 • Поліпшити результат дії користувачів у вигляді нових заявок, замовлень, реєстрації на вашому сайті або дзвінків.
 • Випередити конкурентів в аналогічному напрямку в пошуковій видачі.
 • Збільшити продажі, в тому числі і в довгостроковій перспективі.

Розробка і просування сайтів виконується поетапно. Першим завданням є створення сайту, що відповідає вимогам клієнта. Він повинен бути максимально зручний, містити інформацію, яку шукає потенційний покупець. Уже від якості виконання цієї роботи буде залежати ймовірність виходу на перші позиції пошукових систем. На наступному етапі фахівці займаються просуванням.

Замовити послугу

Этапи просування

Незалежно від того, наскільки якісно виконана розробка сайтів, просування починається з повного аналізу. Він дозволяє виявити помилки, слабкі місця і недоліки, які позначаються на можливості потрапити в ТОП видачі пошукових систем.

Тільки після цього виконується поетапна робота:

 • Складання семантичного ядра. Це певний список слів і фраз, які використовуються в текстовій частині. Саме вони дозволяють користувачам знайти ту інформацію, яку вони шукають. Те ж стосується і пошукових систем.
 • Усунення помилок і недоліків, виявлених в ході аналізу.
 • Покращення функціоналу, настройки для мобільних версій, прискорення роботи сайту в цілому. Етап включає мікророзмітку сторінок, створення мапи сайту, опрацювання мета тегів.
 • Комплекс заходів щодо підвищення зручності користування. Юзабіліті включає оптимізацію як графічної, так і текстової частини.
 • Аналіз якості фотографій, текстів, оновлення інформації, її унікалізація.
 • Просування через портали, майданчики та інші ресурси шляхом закупки зовнішніх посилань.
 • Реєстрація на тематичних майданчиках, в довідниках, каталогах, мапах Google і Яндекс.

Можуть виконуватися і інші роботи для потрапляння в десятку перших. Підбір методів, що визначають те, як виконується розробка і просування сайту, здійснюється індивідуально в залежності від початкового результату аналізу.

Компанія Genesis Group є однією з найбільших IT-компаній на території України. Нашими фахівцями виконується розробка сайтів, просування в ТОП пошукових систем, аналіз юзабіліті, а також інші заходи, що дозволяють просунути товар або послугу за допомогою інтернет технологій. Штат включає досвідчених фахівців, кожен з яких виконує певне завдання. Це не тільки економить час, а й істотно підвищує якість результату.

Розробка сайту, просування, розширення функціоналу допоможе вам збільшити приплив потенційних клієнтів на ваш товар або послугу. Потрібно лише зв'язатися з нашими фахівцями і спільно з ними визначитися в обсязі і вартості робіт.


×

Відправляючи свої дані ви погоджуєтеся на обробку
відповідно до політики конфіденційності