Розробка веб сайту

Розробка веб сайту

Інтернет мережа все більше витісняє друковані видання. Уже мало хто читає газети в паперовому варіанті, рідко замовляє буклети та рекламу, але при цьому все частіше люди заглядають в інтернет в пошуках потрібної інформації. В онлайн режимі можна проконсультуватися з фахівцями, придбати практично будь-який товар, укласти угоду і навіть знайти роботу. Все це пояснює високий попит на таку послугу, як розробка web-сайтів.

Замовити послугу

Навіщо потрібна розробка веб-сайту

Компанія Genesis Group спеціалізується на створенні сайтів з 2008 року. За плечима сотні клієнтів, задоволених нашою роботою. Ми встигли накопичити великий досвід і точно знаємо, як залучити клієнта. Розробка web-сайтів в нашій компанії має безліч переваг:

 1. У нас чіткий розподіл завдань, де кожен фахівець розуміє специфіку своєї роботи і виконує її максимально якісно.
 2. Розробка веб-сайту вимагає залучення декількох фахівців, в числі яких програмісти аналітики, дизайнери, копірайтери. Це скорочує терміни виконання замовлення і підвищує його якість.
 3. Ми не використовуємо шаблонів, у нас немає прайс-листа на конкретні послуги. Розробка веб-сайту включає тільки індивідуальний підхід до кожного клієнта.
 4. Ми надаємо гарантію на нашу роботу і розуміємо, що клієнт буде готовий оплатити послугу, тільки будучи впевненим у результаті.

Розробка web-сайтів обов'язково включає оцінку діяльності і вивчення конкурентів. Ми розуміємо, що від першого враження від сайту залежить результат. За статистикою 10 секунд досить для того, щоб зрозуміти, чи варто залишатися на сторінках сайту чи ні. Якщо вдалося залучити клієнта на першому етапі, далі важливо надати йому всю інформацію, яку він шукає, а значить грамотно підібрати текстові та графічні блоки. Іншими словами те, чи дасть результати розробка web-сайтів, залежить від зручності користування, дизайну і повноти інформації на ньому.

Замовити послугу

Етапи роботи

Обов'язковою умовою є аналітика. Важливо зрозуміти, що хоче побачити клієнт на сайті, як його утримати і мотивувати на здійснення покупки або замовлення послуги. Таким чином, розробка веб-сайту включає наступні етапи:

 • Аналіз діяльності, обговорення з клієнтом форми сайту, його напрямки, цілей розробки.
 • Підготовка технічного завдання, розподіл завдань між фахівцями.
 • Створення макета сторінки, узгодження з клієнтом, доробка. Після цього створюються внутрішні сторінки і також узгоджуються з замовником.
 • Верстка та програмування. Етап тривалий, але саме від нього залежить, як швидко буде працювати сайт, наскільки коректно будуть відкриватися сторінки.
 • Наповнення текстовими і графічними блоками. Вони повинні відповідати запитам клієнта і бути унікальними, а також зрозумілими для простих відвідувачів.
 • Запуск сайту з подальшим тестуванням.
 • Просування в ТОП пошукових систем, розміщення інформації на тематичних платформах, довідниках і так далі.

При необхідності можна зробити окремі розділи для клієнтів і партнерів з важливою саме для даних груп інформацією.

Замовити послугу

Де замовити послугу

Компанія Genesis Group займається розробкою і просуванням сайтів будь-якої складності. Свою діяльність ми почали в 2008 році. За цей час ми допомогли сотням клієнтів і продовжуємо просувати кілька сотень сайтів. Скориставшись такою послугою, як розробка web-сайтів, ви отримуєте наступне:

 1. Потужну платформу.
 2. Максимальна зручність користування.
 3. Стовідсотковий захист.
 4. Унікальне наповнення.
 5. Індивідуально розроблений дизайн.

Для кожного клієнта розробка веб-сайту має свої особливості в залежності про форми і цілей. Від цих же показників буде залежати і ціна послуги.


×

Відправляючи свої дані ви погоджуєтеся на обробку
відповідно до політики конфіденційності