Реклама в Google

Реклама у Google

Шукаєте чарівну формулу, яка дозволить максимально наростити продажі? Відмінно! Компанія Genesis готова Вам її запропонувати - реклама в Google під керуванням наших фахівців працює досить ефективно, а нашим Клієнтам приносить гарний і постійний прибуток.

Успішна реклама в Google

У чому ж полягає секрет успішних продажів? Унікальна пропозиція Genesis зводиться до простої формули: «Маркетинг + Реклама в Google і Яндекс + SEO + Facebook + Instagram + управління репутацією». Іншими словами, комплексні рекламні послуги з послідовним виконанням плану збільшення прибутку і поступовим підключенням каналів реклами. Як переконалися на власному досвіді багато наших клієнтів, такий підхід призводить до зростання продажів і досягнення необхідного profit-результату.

Кожен клієнт компанії Genesis може розраховувати не тільки на рекламу в Google, але і на комплексний підхід до ведення всіх рекламних каналів і аналіз ефективності бізнесу в цілому. Genesis «пірнає з головою» в бізнес-процеси і після аналізу пропонує необхідні рішення для підвищення продажів.

Фахівці компанії детально аналізують цільову аудиторію (ЦА), статистику та досвід з продажу, весь шлях холодного ліда - від знайомства з компанією або брендом, і до перетворення його в гарячого ліда - тобто до факту продажу. При необхідності розробляється професійний маркетинг-план з нуля, підхоплюється нашими фахівцями реклама в Google або по інших каналах. І, звичайно, ми обов'язково запропонуємо ефективні рішення по рекламі під уже заплановані маркетингові цілі. А також, виходячи від заданого результату і бюджету, розрахуємо «воронку продажів», проведемо доопрацювання сайту або виконаємо розробку сайту з нуля, сформуємо привабливі акційні пропозиції, розробимо цікавий формат реклами для кожної цільової групи, опрацюємо унікальну торгову пропозицію (УТП) і здійснимо запуск виключно дієвих механізмів по найефективнішим рекламним каналам.

Місія Genesis - не тільки реклама в Google

Genesis прагне стати №1 в світі з організації продажів в Інтернет і забезпечення максимального результату для своїх Клієнтів з будь-якими бюджетами.

Як запустити ефективну рекламу в Google?

Фахівці Genesis керують рекламними бюджетами в обсязі $ 250 до $ 80000 в місяць. При цьому принципи запуску реклами в Google і масштабування досить схожі для кожного нашого Клієнта.

Реклама Google

1 етап. Планування

 1. Аудит сайту, аналіз статистики, аналіз цільової аудиторії, аналіз рекламних кампаній, розрахунок бюджету та підготовка комерційної пропозиції - 2-3 години при наявності доступів до необхідних даних;

2 етап. Підготовка до запуску

 1. Укладення договору за узгодженим бюджетом;
 2. Розробка маркетингових рішень під кожну цільову групу - оформлення унікальних пропозицій та акцій: створення пошукових оголошень, банерів, відео, слайд-шоу та інших форматів для реклами в Інтернет - до 7 робочих днів;
 3. Налаштування рекламного аккаунта по чек-листу агентства, зв'язка з різними інструментами статистики та аналізу, настройка цілей, конверсій та інших інструментів для якісного ведення рекламної кампанії - 1-2 дня;

3 етап. Запуск реклами в Інтернет

 1. Внесення бюджету Клієнтом і запуск рекламної кампанії!

 

Іншими словами, аналізуємо і готуємо комерційну пропозицію дуже швидко. У відсутності креативів для реклами в Google створимо їх всього за тиждень. А при наявності рекламних креативів, запустимося протягом 2-3 днів!

Замовити послугу

Що відбувається потім з рекламою в Google: які є гарантії?

Спочатку слідує тестовий період реклами до 30 днів. У цей період ми жорстко перевіряємо всі рекламні рішення на ефективність, оперативно коригуємо механізми реклами за різними напрямками і в цілому стратегію просування. Але найголовніше - виходимо в динаміці на первинні планові показники по дзвінках, лідам, зверненнями та замовленнями, забезпечуючи конверсію по рекламі в Google на рівні не менше 3-10%.

Після тестового періоду реклами, Клієнт приймає рішення про необхідність подальшої роботи. Тестовий період - гарантія захисту від значних втрат бюджету на рекламу в Google. Крім того, в цей період наші фахівці несуть особисту фінансову відповідальність за результат, а тому неймовірно сильно прагнуть до того, щоб в стислі терміни досягти поставлених цілей.

Після тестового періоду слідує етап масштабування, на якому ми підвищуємо конверсію в звернення до 10-15% і конверсію в замовлення до 10-30%. При професійному щомісячному управлінні рекламою в Google, розширенні рекламних каналів показники конверсії і прибуток Клієнта істотно зростають.

З більш ніж 60% наших Клієнтів ми починаємо роботу з рекламними бюджетами $ 450-1500 на місяць. Через півроку зазвичай цифри зростають в рази. Наші інструменти дозволяють нарощувати прибуток і гарантувати зростання бізнесу Клієнта, адже фінансова спроможність Genesis безпосередньо залежить від досягнення результату: чим більше заробляє Клієнт, тим більше заробляємо ми, отримуючи обумовлений відсоток від рекламного бюджету. Побудова роботи саме за такою схемою гарантує пряму зацікавленість в результатах нашої праці, а, отже, і пряму зацікавленість в забезпеченні зростання продажів нашого Клієнта.

Реклама в Google і не тільки: додаткові переваги

Реклама в Google

Робота з компанією Genesis - це маса переваг для Клієнта.

 • Genesis Group - сертифіковане агентство і партнер компанії Google, що означає не тільки підтвердження наших професійних знань і навичок управління рекламою, але і супер-бонуси - кожен Клієнт гарантовано отримує до 2000 грн на рекламний аккаунт в кінці тестового періоду на будь-який сайт, який вперше підключається до рекламної системи;
 • У нас величезний досвід. З 2009 року ми працюємо в сфері digital реклами, маркетингу та IT розробки, в нашому портфоліо понад 700+ виконаних проектів;
 • В компанії розроблені власні ефективні механізми захисту від людських помилок і необгрунтованої витрати бюджету;
 • У нас застосовуються внутрішні матеріальні стимули для співробітників для забезпечення найкращого результату;
 • Гарантується швидкий зворотний зв'язок: наші фахівці завжди чують своїх клієнтів і завжди на зв'язку;
 • Абсолютна прозорість витрат - виконується підключення Клієнта до аккаунту реклами, де видно всі витрати і надходження коштів;
 • Зрозуміла звітність та пояснення всіх нюансів.

Перевірений роками підхід Genesis до реклами в Google та інших каналів працює виключно на досягнення прибутку для наших Клієнтів. Щоб замовити розрахунок реклами по нашій формулі, телефонуйте прямо зараз:

+38 (044) 379-10-10

або

+38 (067) 511-53-33

Або надсилайте свій запит через форму зворотного зв'язку. Особиста зустріч можлива в офісі, де наші фахівці будуть готові поспілкуватися з Вами за чашкою кави або ароматного чаю. Телефонуйте та приїжджайте, чекаємо Вас!

 

Замовити послугу

Старт Чемпіона
Золотий
Платиновий
Оплата за управління
рекламою
15% від бюджету , але не менш ніж 4000 грн\місяць, 10% від бюджету , але не менше 10000 грн\місяць, 8% від бюджету , але не менше 27000 грн\місяць,
Бюджет на рекламу при бюджеті до 45000 грн на рекламу в місяць при бюджеті від 45001 грн до 300000 грн на рекламу в місяць при бюджеті від 300001 грн на рекламу в місяць
Промо-подарунок +2000 грн
(в валюті аккаунта)
Аудит сайту та налаштування
рекламного аккаунта
Налаштування Google
Analytics, цілей і
конверсій
Управління рекламним
аккаунтом
Оптимізація списку
ключових фраз
Оптимізація банерної
і медіареклами
Оптимізація ставок і
ціни за клік
Створення і ведення
динамічних кампаній,
кампаній ремаркетингу
Створення і ведення
товарних кампаній
Встановлення необхідних
кодів і інструментів на
сайт
Створення нових
кампаній, пошук нових
слів
Підбір місць розміщення
в мережі партнерів Google і
мобільних додатках
Керування кампаніями
ремаркетингу окремо
по кожній аудиторії
Постійний моніторинг
доступності сайту
Реклама на YouTube
Оптимізація цільових
сторінок сайту (SEO) по
правилами Google
Посилений захист від
склікування і
конкурентів
Масштабування
реклами на інші
країни
Локалізація рекламних
оголошень на потрібній
мові
Розробка унікальної
товарної пропозиції,
акцій, знижок
Частковий перехід на
оплату за результат по
підсумку 6 місяців реклами
Результат
 1. Необхідна кількість
  звернень відразу після тестового періоду
 2. Швидкий і економічний
  старт
 1. Збільшення кількості
  звернень в 2-5 разів
 2. Динаміка приросту лідів
  + 10-20% щомісяця
 3. Збільшення коефіцієнта
  конверсії в продажу
  до 5-12%
 4. Економія бюджету на
  просування від 15% до 35%
 5. Дешевше в 1,5 рази, ніж
  утримування
  свого контекстолога
  на ставці
 6. Є можливість
  оптимізації податків
 1. ТОП-1 в пошуку
 2. Збільшення кількості
  звернень в 8-10
  і більше разів
 3. Динаміка приросту лідів
  + 15-30% щомісяця
 4. Збільшення коефіцієнта
  конверсії в продажу
  до 12-30%
 5. Зменшення вартості
  контакту на 20-80%
 6. Економія бюджету на
  просування від 25% до 60%
 7. Комплексний
  супровід рекламних
  кампаній, маркетинговий
  супровід
 8. Дешевше в 2,5 рази,
  ніж утримування декількох
  своїх контекстологів
 9. Є можливість
  оптимізації податків
Запустити рекламу Запустити рекламу Запустити рекламу

Бонус 2000 грн на рекламу від Google при замовленні реклами до кінця цього тижня!

×

Відправляючи свої дані ви погоджуєтеся на обробку
відповідно до політики конфіденційності