Розкрутка сайту

Розкрутка сайту в пошукових системах (SEO) - один з найбільш вигідних способів залучення цільової аудиторії в Інтернет. Чим вище позиції сайту по ключових запитах потенційних клієнтів в пошуку Google або Yandex, тим помітніше ресурс і в сотні разів зростає ймовірність продажу товарів і послуг. За статистикою, 80% користувачів переходять на сайти тільки першої сторінки Google, Яндекс або іншої пошукової системи. Отже, завдання розвитку будь-якого сайту - потрапляння в ТОП-10 результатів по ключових запитах користувачів пошукової системи.

Однак технічний стан сайту має відповідати всім вимогам пошукових машин. Проведення професійної розкрутки сайту - надійна гарантія створення оптимізованого ресурсу і підвищення його позицій в пошукових ведучих Google, Yandex, Yahoo і інших систем. Але, як і будь-яка вузькопрофільна послуга, вона досить складна і багатогранна, тому довірити вдосконалення свого веб-сайту можна тільки перевіреним фахівцям.

Професійна розкрутка сайту

Кінцева мета пошукової оптимізації веб-ресурсу - отримання доходу за рахунок залучення потенційних клієнтів з інтернету, що виконують пошук необхідної їм інформації. Більше 80% шукають інформацію тільки на першій сторінці пошукової видачі, близько 18% переходять на другу сторінку, і лише 2% всіх користувачів готові шукати необхідну інформацію, послугу, або товар далі третьої сторінки пошуку, а більше 95% не опускають погляд нижче першого екрану. Звідси висновок - Ваші веб-ресурси повинні бути як мінімум в ТОП-10, а краще - в ТОП-5 і ТОП-3 видачі пошукових систем.

Довгий і кропіткий процес розкрутки сайту, що включає в себе широкий комплекс заходів щодо внутрішньої і зовнішньої SEO оптимізації, а також просуванню в пошукових системах, дає стабільний і прибутковий результат. Ефективність і максимальна віддача є далеко не всіма перевагами пошукового просування. На відміну від деяких інших інструментів інтернет-маркетингу, в фінансовому плані SEO розкрутка сайту - менш витратна послуга, ніж банерна реклама або іноді навіть контекстна реклама.

Стабільність отриманого результату досягається за рахунок роботи з усіма факторами, що впливають на приріст позицій сайту в пошуковій видачі (оптимізація сайту, оптимізація мобільної версії, закупівля посилальної маси, інтеграція з соціальними мережами, створення сайтів-сателітів і інших механізмів).

Приблизний план просування сайту:

• розробка чіткої маркетингової стратегії;
• складання семантичного ядра, характерного Вашій сфері бізнесу;
• повна SEO оптимізація ресурсу;
• пошук і виправлення помилок в роботі системи управління, технічне настроювання;
• створення і оптимізація посадкових сторінок для залучення цільової аудиторії;
• аналіз контенту і написання SEO текстів;
• дослідження конкурентного сегмента;
• збільшення конверсій;
• нарощування природної посилальної маси;
• оптимізація під соцмережі і розміщення кнопок швидкого переходу.

Замовити послугу

Розкрутка сайту: ціни і вибір виконавця

Без сумніву, команда фахівців, якій буде довірена відповідальна робота по просуванню сайту, повинна мати чималий досвід і всі необхідні ресурси для злагодженої роботи. Компанія Genesis Group - визнаний лідер на ринку IT-послуг, як в Україні, так і за кордоном.

З огляду на залежність від безлічі факторів, вплив різних алгоритмів фільтрації, рівня конкуренції, ціни по розкрутці сайту розраховуються індивідуально. Однак ми не працюємо з бюджетами нижче $ 250 в місяць: нижчий рівень оплати просування не дозволяє охопити достатню кількість інструментів розкрутки сайту, а, отже, є малоефективним. Саме тому ми беремося за розкрутку сайту лише при вказаному мінімальному рівні вартості просування.

Якщо Ви бажаєте замовити розкрутку сайту в професійній IT-компанії, телефонуйте нам прямо зараз: (044) 379-10-10, (067) 511-53-33 або пишіть на електронну пошту info@genesis.org.ua, через форму зворотного зв'язку або чат. Чекаємо Ваше замовлення!

Замовити послугу


×

Відправляючи свої дані ви погоджуєтеся на обробку
відповідно до політики конфіденційності