Розробка мобільних додатків

У світі смартфонами користуються понад 5,5 мільярдів чоловік, а це фактично дві третини всього населення. Більш того, 14% всіх користувачів Інтернет виходять в мережу виключно з мобільних пристроїв. Саме тому розробка мобільних додатків зараз дуже затребувана. Мобільні додатки дозволяють вирішувати багато питань: дізнаватися інформацію, підвищувати ефективність роботи гаджетів, спілкуватися, заробляти гроші і багато іншого. Але знайти розумного розробника мобільних додатків не так то й легко.

Послуги з розробки мобільних додатків надають різні IT-компанії в Україні, намагаючись розробити унікальне програмне забезпечення, яке зможе залучити більше потенційних клієнтів до їх товару або сервісу. Однак у одних то ціни високі, то повністю відсутній процес тестування, а у інших - постійний зрив термінів реалізації або дуже неякісна реалізація функцій додатків.

В особі команди розробників Genesis Group Ви знайдете надійних партнерів по реалізації мобільних додатків будь-якого рівня складності. Працюючи на ринку web-послуг з 2008 року, ми накопичили достатній досвід, щоб провести всі процеси з розробки швидко, якісно і за розумною ціною.

Замовити послугу

Навіщо потрібен мобільний додаток

Мобільні додатки - автономні програмні продукти, які розробляються під певні мобільні системи (iOS, Android, Windows Mobile). Розробка мобільних додатків однаково корисна як startup-проекту, так і вже розвиненому бізнесу.

В обох випадках mobile app володіє вигідними властивостями для кожного бізнесу:

• Збільшує продажі товарів і послуг - жодна людина не виходить з дому без мобільного телефону, а значить Ви і Ваш бізнес, в прямому сенсі, завжди в кишені свого клієнта;
• Підсилює рівень лояльності потенційних клієнтів - більше ніяких дисконтних карт, які так набридли і ніколи не вміщалися своєю кількістю в органайзери і гаманці. Програма лояльності відтепер в смартфоні кожного Вашого клієнта;
• Багаторазово підвищується якість спілкування з Вашим брендом всіх клієнтів - за допомогою push-повідомлень Ви маєте можливість своєчасно повідомляти про нові акції, персональні пропозиції, знижки, тим самим ненав'язливо нагадуючи про себе;
• Можливість повторної покупки зростає в кілька разів, адже оформивши замовлення на сайті, клієнт закриває його і йде, а встановлене додаток завжди залишається «в кишені» з індивідуальними настройками користувача.

Таким чином, можна абсолютно точно сказати, що грамотна розробка та вміле управління мобільним додатком робить його одним з найпотужніших, унікальних маркетингових інструментів, підвищення продажів товарів і послуг.

Де замовити розробку мобільних додатків

Одним з ключових чинників під час вибору виконавця є наявність в його арсеналі великого асортименту послуг, що надаються або продуктів. Це говорить про великий потенціал, а також комплексний підхід до роботи. Компанія Genesis Group працює з 2008 року.

Розробка мобільних додатків - індивідуальна послуга, вартість якої залежить від функціонального набору характеристик програми. Наприклад, додаток базового рівня і високої якості реалізації обійдеться за ціною гарного сайту - орієнтовно від $ 700-1000. Додаток «бізнес-рівня» буде коштувати від $ 1200- $ 1500.. Додаток класу VIP оцінюється індивідуально (ціна стартує від $ 1800- $ 2500 і вище).

Фахівці нашої компанії допоможуть в проектуванні, розробці, тестуванні Вашого додатку і запуску його в різних магазинах (iTunes, Apple Store, Google Play та інших майданчиках). Також наші фахівці проведуть просування Вашого мобільного додатка на популярних ресурсах і забезпечать рекламу серед користувачів додатка. На всю роботу надається гарантія 1 рік.

Ми працюємо якісно і в строго визначені терміни.

Якщо Ви бажаєте замовити розробку мобільного додатку, не зволікайте, дзвоніть нам прямо зараз: (044) 379-10-10 або (067) 511-53-33, або пишіть на адресу info@genesis.org.ua, через форму зворотного зв'язку або в чат. Ми допоможемо Вам підкорити mobile-ринок!

Замовити послугу


×

Відправляючи свої дані ви погоджуєтеся на обробку
відповідно до політики конфіденційності