З чого почати онлайн-продажі?

Онлайн продажі

Продажі онлайн – звучить дуже заманливо, чи не так? Більшість сміливо починають створювати свої інтернет-магазини, але часто здаються, так і не дійшовши до необхідних результатів. Чому так відбувається? Тому, що більшість не знає, як вести бізнес, щоб домогтися бажаного результату.
Для таких випадків ми створили дорожню карту, яка складається з п'яти етапів.

Перший етап – Аналіз

Щоб правильно упакувати бренд, потрібно знати все про цільову аудиторію, мотиватори, вивчити конкурентів, визначитися з позиціонуванням на ринку, а також виділити вашу унікальну торгову пропозицію (УТП). Без цього складно буде досягти бажаного результату. Саме тому ми підготували для вас 160 питань. Процес аналізу займе від 2 до 5 днів. Після цього ви отримаєте візуалізацію головної сторінки сайту з впровадженням ваших крутих фішок (це займе від 3 до 7 днів).

За підсумками першого етапу ви почнете розуміти вашу цільову аудиторію, зрозумієте, як продавати в рази більше, будете точно знати, які акції будуть працювати, а які – ні, а також дізнаєтеся всі ваші сильні і слабкі сторони, і як їх використовувати.

Другий етап – Розробка мобільного додатку, сайту або лендінгу

Тільки пройшовши перший пункт, можна переходити до наступних. 

Розробка лендингу – це дешевий варіант. Ми рекомендуємо реалізовувати його під конкретну послугу, товар або акцію. Розробка ленду під ключ у нашій компанії здійснюється всього за 7-10 днів.

Якщо ж ваші цілі більш глобальні, то потрібно розробляти особистий, повноцінний сайт на 2-3 мовах, з мобільною версією, системою управління, програмінгом, версткою, створенням структури, системою аналітики Google Analytics, Facebook Pixel, картою проїзду, базовими статтями та іншими плюшками. Команда Genesis Group розробить сайт під ключ за 20-25 днів.

До речі, ми також можемо доопрацювати вже існуючий сайт або лендинг і зайнятися оформленням соцмереж. Робота займе 7-12 днів.
Для розробки мобільного додатку під ключ у простій версії під iOS і Android знадобиться від 7 робочих днів. Але, як і при розробці сайту, для мобільного додатку краще скласти технічне завдання, щоб нічого не пропустити. 

Третій етап – Реклама

Нарешті ми дійшли до цієї сходинки! Реклама – важлива частина роботи для збільшення онлайн-продажів. Але вона буде працювати тільки на 3 етапі! Адже важливо точково до неї підготуватися, дізнавшись все про ЦА, а також підготувавши якісні посадочні сторінки, сайт або додаток.

Є пряма і непряма реклама. До прямої відносяться налаштування контекстної реклами в Google, Facebook, Instagram, тестування акційних пропозицій, сторінок, заголовків, текстів і т.д.
Непряма реклама: SEO – виведення в ТОП-10 Google, Yandex, Yahoo, Baidu за ключовими словами.

Четвертий етап – Масштабування

Масштабування складається з двох частин: вироблення хорошого імені та продажів.
Щоб заробити собі ім'я, стати більш популярним брендом, потрібно працювати над репутацією: мати хороші відгуки на різних ресурсах, у соціальних мережах, стимулювати клієнтів до повторних звернень.
Коли вже зрозуміло, що працює краще, ми нарощуємо клієнтську базу і розширюємо канали продажів: використовуємо YouTube, огляди у блогерів, сайти-сателіти, CPA-мережі, вебінари і багато іншого.

І п'ятий етап – Масштабування бренду

Ведеться комплексна упаковка бренду: розробляється брендбук, виконуються фото- і відеозйомки, розробляються додаткові сайти, ленди або мобільні додатки, складаються умови франшизи, виконується масштабування реклами та бренду на інші міста і країни.
Як бачите, почати свій бізнес непросто, але ще складніше, якщо ви робите це самостійно. Саме тому ми наполегливо рекомендуємо звернутися за допомогою до фахівців, які весь цей нелегкий процес візьмуть на себе. Компанія Genesis Group готова розпочати співпрацю з вами прямо зараз. Телефонуйте нам: (044) 379-10-10, (067) 511-53-33.
 

                                                                                                                Замовити послугу


×

Відправляючи свої дані ви погоджуєтеся на обробку
відповідно до політики конфіденційності