SEO просування інтернет-магазину

SEO просування інтернет-магазину

Успіх інтернет-магазину залежить від того, наскільки повно він відповідає запитам потенційних покупців і пошукових систем. Але щоб підвищити продажі, недостатньо зайняти позиції в ТОП пошуку Google і Яндекс. Грунтуючись на особистому досвіді, ми рекомендуємо клієнтам, яких цікавить SEO просування інтернет-магазину, замовити послугу з повним аналізом сайту, наступним виправленням помилок і тестуванням після здачі, тоді ціна буде найбільш вигідною. До того ж, це буде гарантією того, що роботи, виконані нашими фахівцями, дадуть очікуваний результат.

Замовити послугу

Етапи просування інтернет-магазину

Багаторічний досвід нашої роботи дозволив виділити головне при організації такого етапу, як SEO просування інтернет-магазину, ціна при цьому складається з декількох чинників, але в будь-якому випадку, для кожного клієнта ми підберемо варіант, який підходить і за вартістю, і за обсягом робіт.

В цілому, для всіх клієнтів схема схожа і включає три етапи:

  1. Аудит ресурсу, оцінка коректності модулів, виправлення можливих помилок програмування і верстки, аналіз стану SEO Вашого сайту. Визначаємо ключові слова, за якими потенційні клієнти шукають ваш товар або послугу і проводимо адаптацію сайту під запити. Це один з головних етапів, який має включати SEO просування інтернет-магазину, замовити просування без складання семантичного ядра і доопрацювання сайту неможливо. Тут же виконується усунення дублів сторінок, перелінковка, корекція категорій товарів або послуг, синхронізація з 1С.
  2. Виконується просування сайту. Це може бути закупівля зовнішніх посилань, робота з сайтами-сателітами і використання соцсігналов. Це дозволить обійти конкурентів в пошукових системах і залучити нових покупців за рахунок додаткових ресурсів. Соцсигнали допоможуть вам оцінити активність користувачів соцмережі щодо вашого інтернет-магазину.
  3. Утримання позицій інтернет-магазину, моніторинг зовнішніх посилань, зняття неефективних і введення нових посилань. Розширення посилальної маси через форуми, соцмережі, каталоги і так далі. Також необхідний аналіз конкурентів і застосування інших інструментів просування для залучення нових користувачів.

Успіх Genesis залежить від якості виконаних робіт, тому нам вигідно, щоб ви збільшили продажі завдяки нашим послугам, і ми зробимо все, щоб просування дало результати у вигляді припливу нових покупців.

Ми враховуємо всі особливості організації продажів в інтернет і готові допомогти кожному клієнту незалежно від бюджету. Фахівці Genesis дотримуються комплексного підходу, що дозволяє добитися відмінних результатів.

Замовити послугу

SEO просування інтернет-магазину: ціна і плюси

Genesis Group спеціалізується на розробці сайтів будь-якого формату. За плечима кілька сотень успішно виконаних завдань. Постійно під нашим контролем знаходиться мінімум 200 сайтів. Просування здійснюється з урахуванням сучасних вимог пошукових систем і запитів потенційних покупців. Досягається це за рахунок грамотної роботи аналітиків і SEO-фахівців.

 Вартість послуг залежить від обсягу завдань, але в будь-якому випадку ми підберемо варіант для кожного в залежності від можливостей. Ми є сертифікованим партнером Google, Яндекс, Facebook, ВКонтакте, що робить співпрацю з нами особливо вигідною.

Крім індивідуального підходу, ми пропонуємо вигідні бонуси для наших клієнтів, а також даємо гарантію того, що наша робота змінить обсяг ваших продажів в кращу сторону. Якщо у вас ще залишилися питання і вам необхідно просування вашого інтернет-магазину, ви можете зателефонувати за телефонами (044) 379-10-10, (067) 511-53-33 або написати нам на електронну пошту info@genesis.org.ua.


×

Відправляючи свої дані ви погоджуєтеся на обробку
відповідно до політики конфіденційності