SEO просування сайту в Харкові

SEO просування сайту в Харкові

Для того щоб якомога більше людей ознайомилося з вашими товарами та послугами через інтернет-ресурс, необхідно вийти на високі позиції в пошукових системах. За рахунок цього більше потенційних користувачів дізнається про існування вашого магазину, компанії або фірми. Щоб домогтися цього, необхідно SEO просування, Харків і гості міста можуть оцінити ефективність оптимізації, звернувшись в компанію Genesis Group.

Замовити послугу

Коли необхідна оптимізація сайту

В основі оптимізації лежить вихід на перші позиції пошукових систем. Іншими словами, ваш сайт повинні легко знаходити користувачі по конкретним запитам. Але це тільки один з інструментів, які використовує SEO просування сайту, Харків і жителі інших регіонів можуть скористатися повним пакетом оптимізації, який включає не тільки адаптацію контенту, але і інші ефективні інструменти.

Оптимізація сайту з використанням ключових запитів є довготривалим варіантом. Навіть після певного часу вона буде давати свої результати. Включає етап наступні кроки:

 • Збірка ядра, що включає ключові запити, які підходять для вашого напряму. Тут враховується і якість контенту у конкурентів, і особливості запитів від користувачів.
 • Адаптація контенту для користувачів. Важливо, щоб він привертав потенційного покупця або користувача не тільки зовні, але і за змістом. Це відображає рівень сайту.
 • Пошук і усунення внутрішніх помилок сайту. Саме вони негативно позначаються на індексуванні і ранжируванні сторінок.
 • Зовнішня оптимізація полягає в розміщенні посилань на ваш сайт на сторонніх ресурсах аналогічного напрямку. Це істотно збільшує приплив відвідувачів.
 • Внутрішня оптимізація полегшує користування сайтом, за рахунок цього вище ймовірність того, щоб відвідувач затримається на сайті.
 • Контроль роботи, аналіз отриманих результатів, подальший моніторинг.
 • Важливо розуміти, що дає SEO просування, Харків і гості міста завдяки даній послузі можуть:
 • Розкрутити сайт в довгостроковій перспективі. Це вигідно з економічної точки зору, так як інструменти СЕО працюють завжди, чого не можна сказати про рекламу.
 • Збільшити приплив клієнтів і покупців за рахунок того, що сайт буде видно вже на перших позиціях пошукових систем.

Замовити послугу

SEO просування: Харків і регіони

Вартість і терміни робіт залежать від того, що буде включати SEO просування сайту, Харків і клієнти інших регіонів можуть замовити:

 • Оптимізацію молодого сайту.
 • Просування інтернет-магазину.
 • Оптимізацію сайту.
 • Просування сайту в пошукових системах.
 • Технічну підтримку сайту.

В процесі оптимізації ми виконуємо технічний аудит ресурсу, що дозволяє виявити всі помилки і недоліки, виправляємо їх, перевіряємо працездатність всіх модулів. Далі складається семантичне ядро, проводиться адаптація контенту. Виконується внутрішня і зовнішня оптимізація, обов'язково виконується юзабіліті сайту, що робить його максимально зручним, а значить, підвищує вірність того, що клієнт залишиться на сайті. Також послуги включають Web аналітику, вивчення конкурентів, пошук ефективних методів оптимізації та їх впровадження.

У кожному разі вартість послуг визначається індивідуально. Вона залежить від тематики сайту, кількості запитів для просування, віку ресурсу, його особливостей. Особливе значення має регіон, в якому проводиться SEO просування сайту, Харків і поруч розташовані регіони відрізняються меншою конкуренцією, ніж, наприклад, великі міста та столиця.

Компанія Genesis Group з 2008 року спеціалізується на розробці і оптимізації сайтів. Ми готові взятися за проект будь-якої складності. Для цього вам достатньо зателефонувати за номером ((044) 379-10-10, (067) 511-53-33 або написати нам на електронну пошту info@genesis.org.ua.


×

Відправляючи свої дані ви погоджуєтеся на обробку
відповідно до політики конфіденційності