SEO просування сайтів на CMS Wordpress

SEO просування Wordpress

Найбільш часто для управління сайтом використовується платформа CMS WordPress. Вона найбільш популярна за рахунок максимальної зручності. Але кожна платформа має свої особливості тому, використовуючи CMS Wordpress, SEO просування потрібно виконувати з певним знаннями.

Замовити послугу

SEO просування в Google: цілі та способи

Сьогодні у кожної компанії або фірми є свій сайт. Його використовують не тільки для того, щоб донести до користувачів ту чи іншу інформацію, а й щоб залучити нових клієнтів. Але для цього важливо, щоб ресурс знаходився на перших позиціях видачі пошукових систем. З цієї причини одним із способів збільшення охоплення користувачів є SEO просування сайту в Гугл та інших пошукових системах.

Платформа має свої плюси і мінуси. Часто оптимізації заважає велика кількість сміття, від якого слід позбавлятися, виконуючи SEO просування Wordpress платформи:

  • У футері сайту часто знаходяться приховані посилання. Вони забирають частину ваги ресурсу і заважають оптимізації. Виконуючи SEO просування, Google і Яндекс можуть прийняти ресурс як низькоякісний за рахунок великої кількості прихованих посилань.
  • Платформа створює дублі сторінок при появі кожного коментаря. Це може занапастити ресурс на самому початку розвитку. Якщо підійти грамотно при роботі з платформою Wordpress, SEO просування дасть необхідний результат.
  • Неправильна робота з підзаголовками. Переспам заголовків другого рівня може стати причиною накладення санкцій, тому до оформелння контенту слід підходити особливо уважно. Без цього SEO просування в Google і Яндексі не дасть результату.

В цілому SEO просування Wordpress платформи мало чим відрізняється від роботи з іншими CMS: аудит ресурсу, пошук і виправлення помилок, оптимізація контенту, закупівля посилань, розширення охоплення за рахунок сторонніх ресурсів і соцсигналів, а також подальший аналіз результатів і моніторинг.

Використовуючи платформу Wordpress, SEO просування повинно починатися ще на стадії розміщення контенту. Варто врахувати деякі нюанси. Наприклад, при копіюванні тексту в візуальний редактор CMS створює зайві коди, які згодом будуть заважати оптимізації. SEO просування сайту в Гугл і Яндексі буде більш ефективним, якщо приділити увагу графічним блокам. Вони не повинні містити посилань, так як це призводить до втрати ваги.

Тільки комплексний підхід дозволить домогтися високих результатів від такої процедури, як SEO просування, Google, Яндекс дуже вимогливі і будь-яка помилка може негативно позначитися на позиціях ресурсу.

Замовити послугу

Переваги звернення в Genesis Group

Компанія Genesis Group спеціалізується на розробці і оптимізації сайтів з 2008 року. За цей час було створено кілька сотень успішних проектів і сьогодні ми продовжуємо супроводжувати більш двохсот ресурсів. Команда включає досвідчених фахівців, де кожен виконує своє завдання. SEO просування в Google вимагає залучення дизайнерів, аналітиків, SEO-фахівців, копірайтерів та програмістів. Тільки грамотний розподіл завдань дозволяє за короткий термін домогтися високих результатів.

Ми дотримуємося індивідуального підходу до кожного клієнта. Для нас важливо, щоб оптимізація і SEO просування сайту в Гугл і Яндекс дали свої результати. Це підвищує наш статус, а вам дозволяє вийти на новий рівень доходу. Незалежно від того, на якій платформі потрібно SEO просування, Wordpress, Joomla або будь-яка інша, ми гарантуємо позитивний результат. Переконатися в цьому ви можете, скориставшись нашими послугами. Для цього достатньо зателефонувати за телефонами (044) 379-10-10, (067) 511-53-33 або написати нам на електронну пошту info@genesis.org.ua.


×

Відправляючи свої дані ви погоджуєтеся на обробку
відповідно до політики конфіденційності