SEO просування сайтів на Joomla

SEO просування сайтів на Joomla

Для створення сайту використовуються певні платформи. Кожна має свої особливості. Так, SEO просування сайту на Joomla мало відрізняється від інших, але в даному випадку на перший план висувається досвід роботи з CMS, а вже після цього адаптація дизайну, контенту, юзабіліті сайту і інші інструменти розкрутки.

Замовити послугу

SEO просування: Joomla і особливості платформи

Відразу відзначимо, що даний движок не має ніяких обмежень для просування. Він оптимально підходить і для невеликих сайтів-візиток, і для великих інтернет-магазинів. Для досягнення успіху потрібно використовувати стандартні інструменти CMS і послідовно виконувати всі етапи.

SEO просування сайту на Joomla дасть результати тільки при дотриманні всіх умов. Те, як будуть реагувати на ваш сайт пошукові системи, залежить не тільки від наявності ключових запитів, але і від інших факторів. Так, наприклад, на платформі Joomla адреси нових сторінок відображаються з великою кількістю змінних. Такий формат не особливо зручний для пошукових систем і ускладнює індексацію. До того ж користувачам такий формат теж буде незручний.

Ще одна складність, яка нерідко супроводжує SEO просування: Joomla часто дублює сторінки. У той же час, якщо виконувати оптимізацію грамотно, цього можна уникнути. Тому роботу з SEO рекомендується довіряти досвідченим фахівцям.

Це характерні особливості платформи, які слід врахувати. Складнішою буде оптимізація для великих проектів, не властивих даній CMS, наприклад для інтернет-магазинів. Але знання тонкощів і досвід допоможуть добитися відмінних результатів.

В цілому ж оптимізація включає наступні етапи:

  • Аудит, пошук помилок і дублів, оцінка стану SEO на момент звернення до фахівців. На цьому ж етапі спільно з клієнтом визначаються цілі, ключові запити виходячи з цільової аудиторії і вже після цього проводиться адаптація.
  • Далі виконується закупівля зовнішніх посилань, просування через сторонні ресурси, вивчення конкурентів і використання механізмів, що дозволяють обійти їх в пошукових системах.
  • Спостереження за змінами, аналіз результату, виправлення помилок, зняття неефективних посилань і введення нових.

Як би правильно не виконувалося SEO просування, Joomla, WordPress та інші платформи мають свої особливості і якщо їх не враховувати, не буде ніякого результату. Це основна причина того, що оптимізацію потрібно довіряти досвідченим фахівцям.

Замовити послугу

Оптимізація від Genesis Group

Компанія Genesis Group спеціалізується на розробці і оптимізації сайтів незалежно від їх форми і складності. За роки існування ми виконали кілька сотень успішних проектів і продовжуємо співпрацювати з близько двохсот сайтами, постійно контролюючи їх ефективність.

Досвід фахівців дозволяє працювати з сайтами на будь-яких платформах. Ми точно знаємо, що хочуть бачити пошукові системи і як буде зручніше вашим користувачам. Тому ми використовуємо індивідуальний підхід.

SEO просування сайту на Joomla технічно мало чим відрізняється від робіт з іншими платформами, але має свої особливості. Ми знаємо, як зробити так, щоб ресурс працював коректно, навіть якщо використовуються сторонні розширення, не властиві CMS. Ми виконаємо повний аналіз, знайдемо і усунемо всі можливі помилки, вивчимо конкурентів і зробимо все, щоб ваш сайт зміг обійти їх.

Повне занурення в проблему і ретельне вивчення методів її рішення завжди дає позитивні результати. Ви можете переконатися в цьому, довіривши нам ваш сайт. Вам достатньо зателефонувати за телефонами (044) 379-10-10, (067) 511-53-33. Також ви можете написати нам на електронну пошту info@genesis.org.ua.


×

Відправляючи свої дані ви погоджуєтеся на обробку
відповідно до політики конфіденційності