SEO просування в Києві

SEO просування в Києві

Практично кожна компанія, магазин або організація, що пропонують послуги і товари, мають свій сайт. Але недостатньо просто створити сторінки корисної інформації. Потрібно зробити так, щоб її побачили потенційні покупців і користувачі. Для цього необхідно вивести сайт в ТОП пошукових системи. З цією метою виконується SEO просування, Київ і гості столиці можуть скористатися послугою, звернутись в компанію Genesis Group.

Замовити послугу

Навіщо потрібна оптимізація

Пошукове просування або оптимізація сайту дозволяють вивести ресурс на перші рядки пошукових систем. При введенні запиту про ваш товар або послугу ваш сайт буде на перших позиціях. Це істотно збільшує ймовірність замовлення або купівлі.

Практично для будь-якої галузі необхідно SEO просування сайту, Київ і жителі інших регіонів можуть замовити оптимізацію інтернет-магазину, корпоративного сайту, особистого блога. Тобто розширення аудиторії потрібно в будь-якому напрямку.

Вихід на перші позиції пошукових систем має масу плюсів:

  • Це створює перше враження про компанію, як про більш престижну.
  • Це збільшує кількість відвідувачів, а значить, підвищує ймовірність зростання продажів.
  • Це дозволяє обійти конкурентів, так як в більшості випадків люди вивчають інформацію саме на перших сторінках пошукових систем, не гортаючи далі.

Безумовно, оптимізація важлива, але крім цього важливо довіряти процес досвідченим фахівцям. Неправильний вибір ключових запитів, невміле застосування метатегов і сторонніх плагінів може стати причиною появи великої кількості помилок. Невміла оптимізація може стати причиною накладення санкцій, а це вже великі втрати для вашого сайту.
Щоб уникнути цього, досить звернутися до фахівців і замовити SEO просування, Київ і гості столиці можуть зробити це не виходячи з дому, зателефонувавши за телефоном нашої компанії. Ми виконаємо повний аудит сайту, пошук помилок і дублів, усунемо некоректні сторінки і адреси. В обов'язковому порядку виконується аналіз конкурентів. Так можна буде обійти їх в пошукових системах. Паралельно виконується закупівля зовнішніх посилань, просування через сторонні ресурси. Але навіть після виконання всієї роботи ми не кидаємо сайт. Ми продовжуємо контролювати його, оцінювати результати виконаних змін, усуваємо неефективні посилання і вводимо нові. Іншими словами, замовляючи SEO просування сайту, Київ і гості столиці можуть бути впевнені в тому, що наша робота принесе позитивний результат.

Замовити послугу

SEO просування: Київ і найближчі регіони

Для того щоб залучити клієнтів і збільшити дохід, необхідно SEO просування сайту, Київ і жителі інших регіонів можуть звернутися з цією метою в компанію Genesis Group. Свою діяльність ми почали в 2008 році. За цей час ми встигли втілити кілька сотень проектів і успішно просуваємо їх, що приносить стабільний дохід їх власникам. Ми знаємо всі ефективні інструменти оптимізації і успішно застосовуємо їх. До кожного клієнта у нас індивідуальний підхід, тому і ціна буде змінюватися в залежності від наявної завдання.

У компанії трудяться тільки досвідчені фахівці. Кожен, від аналітика і дизайнера, до програміста і копірайтера, виконує своє завдання. Це є гарантією успіху і дозволяє виконати роботу в найкоротші терміни.
Ми готові взятися за будь-який проект, незалежно від його складності. Вам лише потрібно зателефонувати нам за телефонами (044) 379-10-10, (067) 511-53-33. Свої побажання та цілі ви можете викласти в письмовій формі. Відгуки ми приймаємо на електронну пошту info@genesis.org.ua.


×

Відправляючи свої дані ви погоджуєтеся на обробку
відповідно до політики конфіденційності