Ведення групи в соцмережі

Щомиті в групах, пабліках, сторінках в соціальних мережах з'являється маса інформації. І, здавалося б, що може бути простіше - завантаж фото, добав до неї нехитрий текст і лайки / репости / коментарі забезпечені. Але ведення групи в соцмережі - це набагато більш трудомісткий, відповідальний і продуманий процес.

Постійне нагадування про своє існування має проходити ненав'язливо, цікаво, з користю для Ваших підписників. Одноманітна, неактуальна, безглузда публікація рано чи пізно викличе негативні відгуки аудиторії та, як наслідок, її вихід (відписку). Грамотне наповнення акаунтів соцмереж - це лояльність Вашої аудиторії і, як наслідок, прямі і вторинні продажі товарів та послуг.

Замовити послугу

Просування в соціальних мережах

За даними досліджень, середньостатистичний чоловік за все життя проводить в соціальних мережах майже 3,5 року. Такою ситуацією обов'язково треба скористатися в комерційних цілях. Розуміючи це, багато компаній заводять групи, акаунти, бренд-сторінки, що пропонують товари і послуги. Однак навіть при великій кількості сторінок і акаунтів продажі з соцмереж, як правило, не радують: потрібні «шанувальники» цих ресурсів. І просто виставити свою продукцію або послуги в мережі недостатньо.

Якщо коротко, то для ведення групи в соцмережі необхідні:

• Регулярний випуск нових публікацій;
• Постійна комунікація з підписниками, швидкий зворотний зв'язок.

На перший погляд, нічого надскладного. Але варто враховувати, що свіжі публікації повинні публікуватися регулярно, а їх зміст повинен бути актуальним і унікальним.

До того ж тематика постів повинна оптимально розподілятися, щоб не набриднути, а зміст мати унікальний і актуальний характер. Це означає постійний пошук нестандартних ідей, якісної оптимізації контенту, відстеження нових трендів і потреб аудиторії. Всі ці дії краще запланувати - створити контент-план (які теми актуальні, коли виставляти пости, як просувати).

Розробити контент-стратегію і втілити її в життя самостійно, звичайно, можна. Але варто пам'ятати, що управління групою в соціальних мережах - це продумана стратегія просування. Тому без сторонньої експертної допомоги не обійтися: обов'язково потрібен фахівець з ведення груп в соцмережах.

Ведення групи в соцмережі: переваги управління фахівцем

Допомогти в управлінні акаунтами в соціальних мережах зможе компанія Genesis Group. Послуги з ведення груп в соціальних мережах, а також прямій та непрямій рекламі виявляються максимально оперативно, конфіденційно і результативно.

Ведення сайтів і груп в соцмережах від Genesis Group - це індивідуальний комплексний підхід до просування ресурсів, а також цілісні рішення з управління рекламною кампанією в Інтернет. Надаються наступні базові пакети послуг:

• Пакет "Начінайка" - від 3500 грн / місяць;
• Пакет "Серйозний" - від 4800 грн / місяць;
• Пакет "Кращий" - від 7500 грн / місяць.

Ми використовуємо передові технології, постійно вдосконалюючись. Наші менеджери завжди допоможуть скласти контет-план, маркетингову стратегію просування, налаштувати пряму рекламу в соціальних мережах.

Де замовити ведення групи в соціальній мережі

Щоб замовити ведення груп в соціальних мережах або пряму рекламу в Facebook, Instagram, YouTube та інших великих соціальних ресурсах, телефонуйте нам: (044) 379-10-10, (067) 511-53-33, електронна адреса: info@genesis.org.ua. Ви можете також використовувати форму зворотного зв'язку, швидка відповідь гарантується.

Замовити послугу


×

Відправляючи свої дані ви погоджуєтеся на обробку
відповідно до політики конфіденційності