Контекстна реклама сайтів - що вона дає?

Контекстна реклама сайтів

Залучати якомога більше клієнтів в інтернеті, будучи на самому верху пошукових системах Google і Яндекс - мрія практично кожного власника сайту, проте дорога на цей "олімп" терниста. З огляду на величезну конкуренцію, пошуковики придумали більше 200 правил, кожен з яких складно і довго виконувати. З частою періодичністю правила додаються, алгоритми змінюються і встигнути в цій гонці вдається одиницям. І ще одна складність - дійшовши до вершини (ТОПу) по певних запитах, необхідно буде утримувати своє лідерство, так як знайдуться 1000 кандидатів, які захочуть зайняти це місце.

Контекстна реклама сайтів дозволяє обійти цю гонку і потрапити в ТОП без виконання будь-яких чинників. Налаштовані оголошення будуть показуватися людині по потрібним компанії шуканим запитам. Правильно все зробивши, можна розраховувати на залучення великої кількості клієнтів, які з більшою часткою ймовірності замовлять товар / послугу, подзвонять, напишуть, підпишуться, в залежності від типу і цілей сайту. За такої обхідний шлях до топу пошукові системи Гугл або Яндекс стягують чималу плату. При відсутності досвіду настройки, контекстна реклама для сайту буде збитковою. Якщо її налаштує і буде керувати професійний контекстологіі, то можна розраховувати на отримання прибутку через пару місяців.

Замовити послугу

Недоліки контекстної реклами для сайту

Інтернет реклама не стала винятком у питанні недоліків. Вони тут звичайно ж є:

 • Позначення пошукових оголошень словом "Реклама". Для деяких користувачів пошукових систем дане позначення сприймається негативно. Всі втомилися від реклами і в більшості випадків вважають її маніпуляцією. Негативну репутацію позначенню "Реклама" також додають горе-контекстологіі, які налаштовують по-корявому показ оголошень, і в підсумку відвідувач не знаходить навіть близько того, що шукав. Невмілих настройщиків багато і рейтинг рекламних показів через них не найкращий.
 • Конкуренти і нецільові клієнти. Не потрібно думати, що потрапивши в ТОП за допомогою реклами, абсолютно кожен відвідувач принесе якусь користь - це утопія. Завжди будуть люди, які клацають по оголошенням з одним лише збитком для компанії. В основному це не цільові клієнти і конкуренти, які здається тільки і чекають, щоб витрачати даремно Ваш бюджет. Деякі придумують як це робити на постійній основі і в великих масштабах. Благо від цього є досить ефективний захист, яку вміє ставити профі.
 • Підводні камені для недосвідчених. Контекстна реклама на сайти не така вже складна в самостійному налаштуванні. У використовуваних для цієї мети додатках Google Ads та Яндекс Директ від відповідних пошукових систем є пояснення до кожного етапу. Створити рекламну компанію і запустити оголошення зможе будь-який користувач інтернету, який уміє читати, але ... отримати прибуток в результаті - не реально. Зазнавати втрат можна довго, поки практичним шляхом впізнаються нюанси роботи системи. Вони не описуються в книжках, з огляду на особливості проектів, і залишається тільки вірити, що колись збитки окупляться.

Замовити послугу

Контекстна реклама сайту в IT компанії Genesis

Виходячи з вищеописаних 3-х недоліків, новачкам так і не вдається домогтися толку від контекстної реклами, проте довіривши цю роботу професіоналам з Genesis такого не станеться. Можна говорити про переваги нашої роботи, проте найкращий аргумент - це гарантований результат. За 2-3 місяці роботи з нами Ви зрозумієте, що ми багато чого вміємо і можемо приносити дохід нашим клієнтам, обходячи ті перешкоди, які могли б наповнювати кишені одним лише пошуковим системам.

Перевірений роками підхід Genesis до реклами в Google та інших каналів працює виключно на досягнення прибутку для наших Клієнтів. Щоб замовити розрахунок реклами по нашій формулі, телефонуйте прямо зараз:

+38 (044) 379-10-10

або

+38 (067) 511-53-33

Або надсилайте свій запит через форму зворотного зв'язку. Особиста зустріч можлива в офісі, де наші фахівці будуть готові поспілкуватися з Вами за чашкою кави або ароматного чаю. Телефонуйте та приїжджайте, чекаємо Вас!

 

Старт Чемпіона
Золотий
Платиновий
Оплата за управління
рекламою
15% від бюджету , але не менш ніж 4000 грн\місяць, 10% від бюджету , але не менше 10000 грн\місяць, 8% від бюджету , але не менше 27000 грн\місяць,
Бюджет на рекламу при бюджеті до 45000 грн на рекламу в місяць при бюджеті від 45001 грн до 300000 грн на рекламу в місяць при бюджеті від 300001 грн на рекламу в місяць
Промо-подарунок +2000 грн
(в валюті аккаунта)
Аудит сайту та налаштування
рекламного аккаунта
Налаштування Google
Analytics, цілей і
конверсій
Управління рекламним
аккаунтом
Оптимізація списку
ключових фраз
Оптимізація банерної
і медіареклами
Оптимізація ставок і
ціни за клік
Створення і ведення
динамічних кампаній,
кампаній ремаркетингу
Створення і ведення
товарних кампаній
Встановлення необхідних
кодів і інструментів на
сайт
Створення нових
кампаній, пошук нових
слів
Підбір місць розміщення
в мережі партнерів Google і
мобільних додатках
Керування кампаніями
ремаркетингу окремо
по кожній аудиторії
Постійний моніторинг
доступності сайту
Реклама на YouTube
Оптимізація цільових
сторінок сайту (SEO) по
правилами Google
Посилений захист від
склікування і
конкурентів
Масштабування
реклами на інші
країни
Локалізація рекламних
оголошень на потрібній
мові
Розробка унікальної
товарної пропозиції,
акцій, знижок
Частковий перехід на
оплату за результат по
підсумку 6 місяців реклами
Результат
 1. Необхідна кількість
  звернень відразу після тестового періоду
 2. Швидкий і економічний
  старт
 1. Збільшення кількості
  звернень в 2-5 разів
 2. Динаміка приросту лідів
  + 10-20% щомісяця
 3. Збільшення коефіцієнта
  конверсії в продажу
  до 5-12%
 4. Економія бюджету на
  просування від 15% до 35%
 5. Дешевше в 1,5 рази, ніж
  утримування
  свого контекстолога
  на ставці
 6. Є можливість
  оптимізації податків
 1. ТОП-1 в пошуку
 2. Збільшення кількості
  звернень в 8-10
  і більше разів
 3. Динаміка приросту лідів
  + 15-30% щомісяця
 4. Збільшення коефіцієнта
  конверсії в продажу
  до 12-30%
 5. Зменшення вартості
  контакту на 20-80%
 6. Економія бюджету на
  просування від 25% до 60%
 7. Комплексний
  супровід рекламних
  кампаній, маркетинговий
  супровід
 8. Дешевше в 2,5 рази,
  ніж утримування декількох
  своїх контекстологів
 9. Є можливість
  оптимізації податків
Запустити рекламу Запустити рекламу Запустити рекламу

Бонус 2000 грн на рекламу від Google при замовленні реклами до кінця цього тижня!

×

Відправляючи свої дані ви погоджуєтеся на обробку
відповідно до політики конфіденційності