Розробка інтернет-магазину. Чому свій сайт краще?

Інтернет-магазин

Раніше продажі велися тільки за наявності офлайн магазину, але тепер настав новий час – епоха онлайн. Вона дозволяє, не виходячи з дому, придбати будь-який товар: від запчастин до авто до літніх босоніжок. Знали б тільки наші предки, до чого дійде цивілізація.
Так ось, до чого це ми! А до того, що потрібно йти в ногу з часом і використовувати всі можливості для того, щоб виросли продажі, якщо Ви розвиваєтеся у сфері торгівлі.

В цьому вам допоможе правильно розроблений інтернет-магазин. Наша команда вже має величезний досвід в його створенні, а тому з радістю поділимося з вами нашими ідеями під час зустрічі, і реалізуємо всі ваші побажання найближчим часом.

Які переваги має інтернет-магазин:

 • Клієнт може купити потрібний товар у будь-який час доби, на відміну від офлайн магазину, який має свій графік роботи.
 • Не потрібно орендувати приміщення і ходити скрізь, щоб отримати дозвіл на відкриття магазину.
 • Не потрібні сотні найманих працівників.
 • Торгівля може здійснюватися по всій країні і навіть за її межами, а не тільки в певному регіоні.
 • Його дешевше підтримувати, ніж офлайн магазин.
 • Не треба шукати, на яких бордах розмістити рекламу. Діджитал агентство саме все зробить і приведе нових клієнтів.

Можна ще довго перераховувати плюси, але в цьому матеріалі ми не тільки розповімо, чому свій сайт мати краще, але й де та як його розробити.

Розробка особистого інтернет-магазину: етапи реалізації ідеї

Перше, що потрібно зробити – записатися до нас на консультацію і розповісти про свої бажання, та яким би ви хотіли бачити свій власний інтернет-магазин. Далі будемо рухатися за пунктами. 

 1. Ми підготували для вас 160 маркетингових питань, які допоможуть дізнатися вашу ЦА, і все, що потрібно для збільшення продажів.
 2. Розробимо і знайдемо УТП, яка буде відрізняти ваш сайт від інших в цій же ніші. Впевнені, ви знаєте, що зараз мало кого чимось здивуєш, але для наших клієнтів ми завжди знаходимо ці способи!
 3. Створимо унікальний, привабливий дизайн сайту. Ми не працюємо за шаблонами, а робимо все, щоб наші клієнти «виділялися з натовпу».
 4. Допоможемо наповнити його від «А» до «Я».
 5. Зробимо якісну рекламу, щоб від покупців не було відбою.

Інтернет-магазин відкриває нові можливості. Адже це не тільки джерело для продажів, але і ще один спосіб заявити про своє існування. Саме там можна розповісти про компанію, саме там можна показати ваші переваги, і саме там можна зробити бізнес прибутковим і розширити його в кілька разів.

Онлайн – це наше з вами майбутнє! Тому користуйтеся можливостями вже зараз. Компанія Genesis Group завжди готова допомогти вам у реалізації ваших ідей. Телефонуйте: (044) 379-10-10, (067) 511-53-33.

                                                                                                                Замовити послугу


×

Відправляючи свої дані ви погоджуєтеся на обробку
відповідно до політики конфіденційності